Fransızlar yazdı: Gustavo, Fenerbahçe'ye gelmek için cebinden para ödedi

Fransız basını, Luiz Gustavo'nun Fenerbahçe'ye gelebilmek için cebinden Marsilya'ya 1 milyon euro ödediğini yazdı.

05.09.2019 12:34

Fenerbahçe'nin transferin son gününde kadrosuna kattığı Luiz Gustavo'nun sarı lacivertli takıma gelmek için önemli bir fedakarlık yaptığı iddia edildi. Fransız basınında yer alan haberlerde Brezilyalı futbolcunun kendi cebinden 1 milyon euro ödeyerek Fenerbahçe'ye transfer olduğu yazıldı.

FENERBAHÇE'Yİ ÇOK İSTEDİĞİ İÇİN YAPTI

Fenerbahçe'nin 6 milyon euro bonservis bedeli karşılığında kadrosuna kattığı Luiz Gustavo'nun Marsilya yönetiminin bonservis bedelinde indirime gitmemesi üzerine fedakarlık yaparak 1 milyon euroyu kendicebinden ödediği iddia edildi. L'Equipe'de yer alan haberde Brezilyalı futbolcunun sarı lacivertli kulübe transfer olmayı çok istediği için bu fedakarlığı yaptığı yazıldı.

32 yaşındaki oyuncu imza sonrası FB TV'ye yaptığı açıklamada, "Çok mutlu ve gururluyum. Bu büyük camianın hak ettiği şampiyonluklara ulaşmasına yardımcı olacağım" demişti.

(Futbol Arena)

Fransızlar yazdı: Gustavo, Fenerbahçe'ye gelmek için cebinden para ödedi

Luiz Gustavo, Fenerbahçe, Marsilya, Spor

YORUMLAR(11)
ŞARLATANSARAY:Gustavo TT de çime gömecek
LEFT WİNG:Feda demeyelim de ! ona şöyle desek kaz gelecek yerden tavuğu esirgememiş ! Burada yolunacak kaz sarı cik cikler oluyor ! Luiz Gustavo bunları iyi kafeslemiş !
KARGİLL:iki katını fenvbahçeden almıştır
HEM DERTLİ HEM FBLİ:koç acun taraftardan topluyor üç beş td ye tazminat bunlara mayış bıktık
SEVENDUST:Futbolunun uzatma sürelerinden önceki zaman diliminde Fenerbahçe''ye niye geldin ki ne kadar hata ettiğini ilerleyen zamanda görürsün Fenere gelmektense Marsilya ile Fransa Lig 2''ye düşmeyi tercih ederim !
DURAN TEKERLEK:fenere de yardım etsin. malum onlarında ihtiyacı var :D sms filan atsın en azından.
SALİH GÖKHAN:Fenerbahce taraftardan SMS ile para dileniyor dilenciler diyen sivri akıllılar fenerbahce gücünü taraftarından alır bazıları gibi hersey devletten beklemez. Statta bizim borcumuzda tüm fenerbahce lilerin.
GAZOZ OL FENER OLMA:eee dileniyor hem de canlı yayında:):):) stad nereden senin:):)::) sırf arsası 1 milyar tl o da devletin arazi:):) Sponsor yaptı devletin vergisinden kesti.
MKH:Boşver ağzı olan konuşur, Ali Koç''a para dileniyor diyenlerin çoğunun maaşını başkanın şirketleri veriyordur:))
ADALET:ağlamayın kediler
Tüm 11 yorumu okumak için tıklayın