07 Aralık 2017, 14:54

Furkan Kızılay, TRT'de Yayınlanan Aslan Ailem Dizisinde Oynayacak

Çocuklar Duymasın'da tekrar 'Havuç' olmayı reddeden Furkan Kızılay, TRT ekranlarının sevilen dizilerinden Aslan Ailem'e transfer oldu.

Furkan  Kızılay, geçtiğimiz aylarda katıldığı ödül töreninde "Tekrar 'Havuç' olmak istemiyorum" demişti.  Kızılay, TRT 1'in sevilen dizisi Aslan Ailem'e katıldı.

'HAVUÇ' OLMAK İSTEMEMİŞTİ

Çocuklar Duymasın dizisinde uzun yıllar rol alan, hatta bu diziyle büyüyen  Furkan Kızılay,  Kanal D ekranlarında yeniden dönüş yapan  Çocuklar Duymasın'da Havuç rolüne dönmek istememişti.

ASLAN AİLEM'E TRANSFER OLDU

Artık bu defteri kapattığını açıklayan ve  Çocuklar Duymasın dizisi hayranlarını da bir hayli üzen  Kızılay, yeniden ekrana dönüş yapıyor. Geçen sene Survivor'da yarışan oyuncu, TRT 1'in sevilen dizisi Aslan Ailem'e katıldı.

8. BÖLÜM İTİBARİYLE DAHİL OLACAK

Yapımcılığını Es Film'in üstlendiği; başrollerini Burcu Özberk, Akın Akınözü, Hakan Salınmış, Benian Dönmez, Ferdi Sancar, Fırat Altunmeşe,  Bora Akkaş,  Zerrin Sümer, Eda Şölenci ve Ceren Taşçı'nın paylaştığı yapımın kadrosuna 8. bölüm itibariyle ' Çocuklar Duymasın'daki Havuç karakteriyle ünlenen  Furkan Kızılay dahil oluyor.

Kanal D,Furkan Kızılay
07 Aralık 2017 Perşembe 14:54YORUMLAR (33)
GOSTAN FURKANI BİZ ÇOCUKLAR. DUYMASIN: Gostan. Furkan çocuklar duymasına dah çok yakışacağını. Biliyoruz diziye renk veren oydu Havuç olması gerekmezdi dizinin senaryosu çok zayıfladı meltemin anlamsız isteklerini ve asık suratınımı seyredeceğiz adam gibi seyrettiğimiz bir aile dizisiydi kusura bakmayın ettiniz dizinin içine birşey değilki anlamsız bir yerlere geldi
HİRAM USTA: Bu sakal tipi bana ait
MURAT: oldu mor patlıcan hadi bakalım
ADINIZI YAZIN: havuçç hıyarr
YİNE Mİ ADANA DİYEN ADAM: bir keresinde patlican olmustu
YİNE Mİ ADANA DİYEN ADAM: havuc ekranlarar geri donuyor
ERKAN EFENDİ: Kusur arıyorsanız , tüm aynalar sizin.
FİRAT: Cocuklar duymasinda daha yakisiyon
MİSAFİR: bu ne çirkin bir sakal.gençlerimiz modern olcagına araplara ne kadarda özenir oldular.yakışsın yakışmasın herkeste bir kucak sakal.çok çirkin
  • ERMAN HOCA : Sence :) arap nıye gelır aklına
  • SAKAL : bir kucak dolusu sakalı araplar değil aksine senin çok özendiğin, modasına uyduğun, adetlerini edindiğin o batıdaki ortodoks ruhbanlar bırakır. müslümanın sakalı zarif olur böyle olmaz. sana tavsiyem yorum yazarken önce beynini sonra ellerini kullan.
  • CEPİLİ : Niye aklina ilk araplar geliyo
ZYNP: Hayırlısı olsun
Tüm 33 yorumu okumak için tıklayın