Futbol: Ziraat Türkiye Kupası

Futbolda Ziraat Türkiye Kupası 2. tur maçlarının programı açıklandı.

05.09.2019 16:07 | Son Güncelleme: 05.09.2019 16:07Futbol: Ziraat Türkiye Kupası
Futbolda Ziraat Türkiye Kupası 2. tur maçlarının programı açıklandı.
Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre kupada 10, 11 ve 12 tarihlerinde oynanacak karşılaşmaların programı şöyle:
10 Eylül Salı:
13.00 Kars 36 Spor-Pazarspor (Prof. Dr. Aba Müslüm Güven)
15.00 Yeni Orduspor-Fatsa Belediyespor (19 Eylül)
15.00 Kemerspor 2003-Karaman Belediyespor (Kemer İlçe)
15.30 1877 Alemdağspor-Çatalcaspor ( İlçe)
18.30 Kocaelispor-Gölcükspor (Kocaeli)
19.00 İçel İdmanyurdu-Serik Belediyespor (Mersin)
11 Eylül Çarşamba:
13.00 Ağrı 1970-Artvin Hopaspor (Vali Lütfü Yiğenoğlu)
14.30 1954 Kelkit Belediyespor-Ofspor (Kelkit İlçe)
14.30 Görelespor-Yomraspor (Görele 13 Şubat)
14.30 Malatya Yeşilyurt Belediyespor-Elazığ Belediyespor (Stat henüz açıklanmadı)
14.30 Cizrespor-Diyarbekirspor (Cizre İlçe)
14.30 Karbel Karaköprü Belediyespor-Siirt İl Özel İdare (Faruk Çelik)
14.30 Batman Petrolspor-Mardin Büyükşehir Başakspor (Batman Yeni Şehir)
15.00 1074 Çankırıspor-Kastamonu Özel İdare Köy Hizmetleri (Çankırı Atatürk)
15.00 Çankaya-Kırıkkale Büyük Anadoluspor (Ankara OSTİM)
15.00 Altındağ Belediyespor-Yozgatspor 1959 (Stat henüz açıklanmadı)
15.00 Tokatspor-Erbaaspor (Tokat Gaziosmanpaşa)
15.00 Erzinspor-Kilis Belediyespor (Şehit Muhammet Oğuz Kılınç)
15.00 Nevşehir Belediyespor-Osmaniyespor (Gazi)
15.00 Kozanspor-Payasspor (İsmet Atlı)
15.30 Silivrispor-Bursa Yıldırımspor (Silivri)
15.30 Maltepespor-Erokspor (Maltepe Hasan Polat)
15.30 Şile Yıldızspor-Karacabey Belediyespor (Şile İlçe)
15.30 Bayrampaşa-Bigaspor (Çetin Emeç)
15.30 Düzcespor-Darıca Gençlerbirliği (Düzce 18 Temmuz)
15.30 Manisaspor-Turgutluspor (Manisa 19 Mayıs)
15.30 Büyükçekmece Tepecikspor-Halide Edip Adıvar Spor (Tepecik Şenol Güneş)
15.30 TKİ Tavşanlı Linyitspor-Somaspor (Tavşanlı Ada)
18.30 Ci Group Buca-Nazilli Belediyespor (Yeni Buca)
19.00 Fethiyespor-Kızılcabölükspor (Fethiye İlçe)
12 Eylül Perşembe:
13.00 Anagold 24 Erzincanspor-Muş Menderesspor (Müstakil Atletizm Pisti Sahası)
15.00 Sultanbeyli Belediyespor-Edirnespor (Pendik)
18.30 Karşıyaka-Muğlaspor (İzmir Atatürk)

Türkiye Kupası, Futbol, Eylül, Şile, Spor

Kaynak: AA

HABER YORUMLARI
18.01.2020 13:08:54