Futbolda Haftanın Programı

Futbolda Turkcell Süper Lig'e 2. Hafta Maçlarıyla Devam Edilirken, Tff 2. Lig'de 2007-2008 Sezonu İlk Hafta Maçları Yapılacak.

17.08.2007 10:57 | Son Güncelleme: 17.08.2007 10:57Futbolda Haftanın Programı
Futbolda Turkcell Süper Lig'e 2. hafta maçlarıyla devam edilirken, TFF 2. Lig'de 2007-2008 sezonu ilk hafta maçları yapılacak.

Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, Turkcell Süper Lig ile TFF 2. Lig'de haftanın maç programı şöyle:

/*



-Turkcell Süper Lig-



Bugün:

21.45 Gençlerbirliği OFTAŞ Spor-Trabzonspor (Ankara 19 Mayıs)

Yarın:

21.45 Fenerbahçe-Gaziantepspor (FB Şükrü Saracoğlu)

19 Ağustos Pazar:

18.45 Bursaspor-Galatasaray (Bursa Atatürk)

21.00 Sivasspor-İstanbul Büyükşehir Belediyespor (4 Eylül)

21.00 Ankaragücü-Denizlispor (Ankara 19 Mayıs)

21.00 Konyaspor-Kayserispor (Konya Büyükşehir Belediyesi Atatürk)

21.00 Vestel Manisaspor-Ankaraspor (Manisa 19 Mayıs)

21.00 Çaykur Rizespor-Gençlerbirliği (Rize Atatürk)

21.45 Kasımpaşa-Beşiktaş (Atatürk Olimpiyat)



-TFF 2. Lig-



1. Grup

-------

19 Ağustos Pazar:

17.00 Eyüpspor-Sarıyer (Eyüp)

17.00 Gebzespor-Bozüyükspor (Gebze İlçe)

17.00 Zeytinburnuspor-Fatih Karagümrük (Zeytinburnu)

17.00 Dardanelspor-Güngören Belediyespor (18 Mart)

17.00 Gaziosmanpaşaspor-İnegölspor (Gaziosmanpaşa)



2. Grup

-------

19 Ağustos Pazar:

17.00 Uşakspor-Fethiyespor (1 Eylül)

17.00 Alanyaspor-Bucaspor (Milli Egemenlik)

17.00 Turgutluspor-Adana Demirspor (Manisa 7 Eylül)

17.00 İzmirspor-Mersin İdmanyurdu (Alsancak)

17.00 Marmaris Belediyespor-Afyonkarahisarspor (Marmaris İlçe)



3. Grup

-------

Yarın:

17.00 Alibeyköyspor-Türk Telekom (Eyüp)

19 Ağustos Pazar:

17.00 Etimesgut Şekerspor-Tepecik Belediyespor (OSTİM)

17.00 Küçükköyspor-Pendikspor (Vefa)

17.00 BUGSAŞ Spor-Kırıkkalespor (Sincan İlçe)

17.00 İstanbul Maltepespor-Yeni Kırşehirspor (Maltepe)



4. Grup

-------

19 Ağustos Pazar:

17.00 Çankırı Belediyespor-Yimpaş Yozgatspor (Çankırı Atatürk)

17.00 Değirmenderespor-Akçaabat Sebatspor (Akçaabat Fatih)

17.00 Araklıspor-Erzurumspor (Araklı İlçe)

17.00 Pazarspor-Erzincanspor (Pazar İlçe)

20.00 Kardemir Karabükspor-Arsinspor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)



5. Grup

-------

19 Ağustos Pazar:

17.00 Tarsus İdmanyurdu-Hatayspor (Burhanettin Kocamaz)

17.00 Şanlıurfa Belediyespor-GASKİ Spor (11 Nisan)

17.00 İskenderun Demirçelikspor-Adıyamanspor (5 Temmuz)

20.00 Adanaspor-Şanlıurfaspor (5 Ocak)

20.00 Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi DİSKİ Spor-Kahramanmaraşspor (Diyarbakır Atatürk)

*/


Kaynak: AA

14.12.2019 21:59:05