Futbolda haftanın programı! 4 ligde nefes kesen maçlar...

Türkiye Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre profesyonel liglerde haftanın maç programı şöyle: - Süper LigBugün: 20.

18.10.2019 11:12 | Son Güncelleme: 18.10.2019 11:13Futbolda haftanın programı! 4 ligde nefes kesen maçlar...
Türkiye Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre profesyonel liglerde haftanın maç programı şöyle:

- Süper Lig

Bugün:

20.30 Galatasaray-Demir Grup Sivasspor (Türk Telekom)

Yarın:

15.00 Antalyaspor-Gençlerbirliği (Antalya)

17.30 Trabzonspor-Gaziantep FK (Medical Park)

17.30 Medipol Başakşehir-Göztepe (Başakşehir Fatih Terim)

20.00 MKE Ankaragücü-Beşiktaş (Eryaman)

20 Ekim Pazar:

14.00 İstikbal Mobilya Kayserispor-Kasımpaşa (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

16.30 Aytemiz Alanyaspor-Çaykur Rizespor (Bahçeşehir Okulları)

19.00 Yukatel Denizlispor-Fenerbahçe (Denizli Atatürk)

21 Ekim Pazartesi:

20.00 İttifak Holding Konyaspor-BtcTurk Yeni Malatyaspor (Konya Büyükşehir Belediye)

- TFF 1. Lig

Bugün:

19.00 Akhisarspor-Eskişehirspor ( Toto Akhisar)

Yarın:

14.00 Hatayspor-Adana Demirspor (Antakya Atatürk)

16.30 Bursaspor-Cesar Grup Ümraniyespor (Bursa Büyükşehir Belediye)

19.00 Ekol Göz Menemenspor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Menemen İlçe)

20 Ekim Pazar:

14.00 Keçiörengücü-Balıkesirspor (Aktepe)

16.30 Boluspor-Giresunspor (Bolu Atatürk)

19.00 Altınordu-Altay (Bornova Aziz Kocaoğlu)

19.00 Adanaspor-İstanbulspor (5 Ocak Fatih Terim)

21 Ekim Pazartesi:

19.00 Fatih Karagümrük-Osmanlıspor (Stat henüz açıklanmadı)

- TFF 2. Lig

Kırmızı Grup

Yarın:

14.00 Vanspor-Sivas Belediyespor (Van Atatürk)

15.00 Tuzlaspor-Bodrum Belediyesi Bodrumspor (Tuzla Belediye)

15.00 Eyüpspor-Ankara Demirspor (Esenler)

20 Ekim Pazar:

14.00 Birevim Elazığspor-Piserro Kahramanmaraşspor (Gençlik Merkezi Sentetik Sahası)

14.00 Bayburt Özel İdare-Ergene Velimeşespor (Bayburt Genç Osman)

14.30 Kastamonuspor 1966-Uşakspor (Gazi)

14.30 Kırşehir Belediyespor-Kardemir Karabükspor (Kırşehir Ahi)

15.00 Bandırmaspor-Niğde Anadolu Futbol Kulübü (Bandırma 17 Eylül)

19.00 Sakaryaspor-Etimesgut Belediyespor (Yeni Sakarya Atatürk)

Beyaz Grup

Yarın:

14.30 Hacettepe-Hekimoğlu Trabzon (Etimesgut Belediyesi Atatürk)

15.00 Sancaktepe Futbol Kulübü-Sarıyer (15 Temmuz)

15.00 Manisa Futbol Kulübü-Pendikspor (Mümin Özkasap Spor Tesisleri)

20 Ekim Pazar:

14.30 Zonguldak Kömürspor-Şanlıurfaspor (Karaelmas Kemal Köksal)

14.30 Yeni Çorumspor-Tarsus İdmanyurdu (Dr. Turhan Kılıççıoğlu)

15.00 İnegölspor-Yılport Samsunspor (İnegöl İlçe)

15.00 Kırklarelispor-1922 Konyaspor (Kırklareli Atatürk)

19.00 Amed Sportif Faaliyetler-Gümüşhanespor (Diyarbakır)

19.00 Afjet Afyonspor-Başkent Akademi Futbol Kulübü (Zafer)

- TFF 3. Lig

1. Grup

Yarın:

14.30 Çankaya Futbol Kulübü-Yomraspor (Ankara OSTİM)

15.00 Silivrispor-Artvin Hopaspor (Ziya Altınoğlu)

20 Ekim Pazar:

14.00 Karbel Karaköprü Belediyespor-Tokatspor (Faruk Çelik)

14.00 Anagold 24Erzincanspor-68 Aksaray Belediyespor (Mustakil Atletizm Pisti Sahası)

14.30 Serik Belediyespor-Sultanbeyli Belediyespor (Serik İsmail Oğan)

14.30 Erzinspor-Çatalcaspor (Şehit Muhammet Oğuz Kılınç)

14.30 Düzcespor-Yeni Orduspor (Düzce 18 Temmuz)

15.00 Şile Yıldızspor-Manisaspor (Şile)

19.00 Ci Group Buca-Kızılcabölükspor (Yeni Buca)

2. Grup

Yarın:

15.00 Büyükçekmece Tepecikspor-Elazığ Belediyespor (Tepecik Şenol Güneş)

20 Ekim Pazar:

14.00 Ofspor-Payasspor (Vali İsmet Gürbüz Civelek)

14.30 Kozanspor-Ağrı 1970 (İsmet Atlı)

14.30 Erbaaspor-Esenler Erokspor (Erbaa İlçe)

15.00 1877 Alemdağspor-Kemerspor 2003 (Alemdağ)

15.00 Karşıyaka-Kocaelispor (İzmir Atatürk)

15.00 Turgutluspor-Cizrespor (Turgutlu 7 Eylül)

15.00 Belediye Derincespor-Fethiyespor (Derince Belediyespor Doğal Çim)

3. Grup

20 Ekim Pazar:

14.00 1954 Kelkit Belediyespor-Pazarspor (Kelkit İlçe)

14.00 Medical Park Batman Petrolspor-Osmaniyespor (Batman Yeni Şehir)

14.00 Malatya Yeşilyurt Belediyespor-Modafen (Yeşiltepe Spor Kompleksi)

14.30 Altındağ Belediyespor-Darıca Gençlerbirliği (Çubuk İlçe)

14.30 Yozgatspor 1959-Halide Edip Adıvarspor (Yozgat Bozok)

15.00 Nazilli Belediyespor-Diyarbekirspor (Nazilli İlçe)

15.00 Muğlaspor-Karacabey Belediyespor (Muğla Atatürk)

15.00 Gölcükspor-Nevşehir Belediyespor (Gölcük Şehir)

15.00 Bayrampaşa-Somaspor (Bayrampaşa Çetin Emeç)


Türkiye Futbol Federasyonu, Mustafa Kemal Atatürk, Spor

Kaynak: Hürriyet

HABER YORUMLARI
19.11.2019 15:47:37