19 Mart 2017, 10:27

İstanbul'da Yapılacak 'Futbolun Zirvesi'ne Sayılı Futbol Adamı Katılacak

İstanbul

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın da katılacağı 'Futbolun Zirvesi' dünyaca ünlü futbolcuların, kulüp başkanlarının, yöneticilerin katılımıyla İstanbul'da yapılacak.

Spor Toto Süper Lig'de yer alan ekiplerin oluşturduğu  Kulüpler Birliği Vakfı tarafından ikinci kez düzenlenen  Futbol Zirvesi yarın  İstanbul'da yapılacak.

CUMHURBAŞKANI DA DAVETLİ

Cumhurbaşkanı  Recep Tayyip Erdoğan'ın da davetli bulunduğu organizasyon  Haliç Kongre Merkezi'nde gerçekleştirilecek. Farklı başlıklarda çeşitli oturum ve panellerin düzenleneceği etkinlikte, birçok önemli spor adamı konuşmacı olarak yer alacak.

DEVLER BİR ARADA

Saat 10.00'da başlayacak zirvede "Oyunun pazarlanması ve iş birliğinin önemi" başlıklı oturumda, beIN Media Group Strateji ve Yatırımlardan Sorumlu İcra Kurulu Üyesi Ziad Hammoud, NBA  Avrupa Direktörü Üst  Düzey Başkan Yardımcısı Benjamin Morel,  Uluslararası Olimpiyat Komitesi Pazarlama Direktörü Timo Lumme ile  THY Yönetim Kurulu Başkanı İlker Aycı konuşma yapacak.

BAŞKANLAR DA KATILIYOR

"Oyunun işletmesi" başlıklı oturumda La Liga Genel Direktörü Javier Gomez, UEFA Finansal Fair Play Direktörü Andrea Traverso ve Bundesliga Strateji Direktörü Steffen  Merkel yer alacak. Ardından,  Beşiktaş Kulübü Başkanı  Fikret Orman,  Galatasaray Kulübü Başkanı Dursun Özbek ile  Borussia Mönchengladbach Başkanı Rolf Königs'in katılımıyla "Güçlü lig ve güçlü kulüplere sahip olmanın önemi" başlıklı panel düzenlenecek.

ESKİ YILDIZLAR GELİYOR

Zirvenin "Oyun" başlıklı son oturumunda ise Uluslararası  Futbol Birliği Kurulu Genel Sekreteri Lukas Brud, DoublePASS Üst Yöneticisi  Hugo Schoukens,  Belçika  Futbol Federasyonunun eski üst yöneticisi Steven Martens konuşacak ve ardından eski ünlü futbolcular Marcel Desailly,  Christian Vieri,  Eric Abidal ile  Les Ferdinand'ın katılımıyla panel yapılacak.

19 Mart 2017 Pazar 10:27