19 Mart 2017, 13:25

Galatasaray'da Yönetici Levent Nazifoğlu İstifa Etti

Galatasaray'da başkan Dursun Özbek ile ters düşen yönetici Levent Nazifoğlu, görevinden istifa etti.

Spor Toto Süper Lig'in 25. haftasında  Trabzonspor'a deplasmanda mağlup olan  Galatasaray'da Sportif A.Ş. yöneticisi Levent Nazifoğlu görevinden istifa etti.

BAŞKANI ELEŞTİRİYORDU

Nazifoğlu'nun,  Galatasaray Başkanı Dursun Özbek'in tersi yaptığı açıklamalar nedeniyle yönetim kurulu tarafından eleştirildiği biliniyordu.

"KARARI KENDİM VERDİM"

Kimsenin kendisinden istifa etmesini istemediğini anlatan Nazifoğlu, "İstifa kararı tamamen bana ait. Çok yoruldum. Bu futbol ortamını hiç sevmedim." ifadelerini kullandı.

"YÖNETİMDEKİ İKİ İSİM ÖZBEK'İ ZOR DURUMDA BIRAKIYOR"

A Spor'a da açıklamalarda bulunan Nazifoğlu, "Ben şu an görevi bıraktım.  Galatasaray'da maskeli balo oynanıyor. Tudor'a sezon başı çalışma imkanı verilmesi lazım. Dursun Özbek,  Galatasaray'ı düze çıkaracak bir karaktere sahip. Kendisine bir kırgınlığım yok. Kendisi rahat bırakılması lazım. Medya korkunç derecede yalan yazılar yazıyor. Kimse hesabını sormayınca da yeniden haberler çıkıyor. Yönetimden iki isim, Dursun Özbek'i zor durumda bırakıyor ama isim vermeyeceğim. Camiada onun karşısında olan insanlar var." diye konuştu.

19 Mart 2017 Pazar 13:25

    YORUMLAR