İşte Nzonzi gerçekleri! O hareketi bardağı taşırdı

Galatasaray'da kadro dışı bırakılan Steven Nzonzi'nin kendisini sarı-kırmızılı takımdan üstün gördüğü ve son antrenmanda yedek takıma alındığı için tepki göstererek yeleği yere fırlattığı için kadro dışı bırakıldığı belirtildi.

15.12.2019 08:25 | Son Güncelleme: 15.12.2019 15:29

'da herkes Steven Nzonzi'nin süresiz kadro dışı bırakılmasını konuşuyor. Kulüp, gerekçe olarak 'disiplinsiz davranışlar' açıklamasını yaptı. İşte Nzonzi'nin sergilediği davranışlar.

NEDEN YEDEK KALIYORUM?

Milli Takımı oyuncusu olan Nzonzi, zaman zaman yedek kalmasına tepki gösterip, "Ben 30 milyon Euro'luk oyuncuyum" dedi. Fatih Terim, kendisini G.Saray'ın üstünde gören Nzonzi'nin bu sözlerini duydu ancak hemen köprüleri atmadı. Kendisine forma şansı vermeyi sürdürdü.

İDMANLARDA LAKAYT TAVIRLAR

Nzonzi, idmanlarda lakayt tavırlar sergiledi. PSG maçında oyundan alınınca el kol hareketleriyle tepki gösterdi. Önceki gün yapılan antrenmanda yedek takıma alınınca, kendisine verilen yeleği öfkeyle yere fırlatıp sahayı terk edip gitti.

AĞIR PARA CEZASI VERİLECEK

Bu olay hemen Başkan Mustafa Cengiz ve kulüp avukatlarına bildirildi. İlk etapta süresiz kadro dışı bırakılan Nzonzi'ye yüklü bir para cezası kesilecek. Ceza miktarı, alacaklarından düşülecek.

GERİ GÖNDERİLECEK

Roma Kulübü de olaydan haberdar edildi ve ocak ayında Fransız futbolcunun geri gönderileceği iletildi.

İşte Nzonzi gerçekleri! O hareketi bardağı taşırdı

Galatasaray, Ali Naci, Fransa, Spor

Kaynak: Hürriyet


HABER YORUMLARI (6)
MEMET33:BURDA NZONZİ DEĞİL FATİH TERİMDİR KENDİNİ GALATASARAYDAN BÜYÜK GÖREN VE HATTA TÜRK FUTBOLUNDAN. HOCA AŞAĞI İNMEYİ BİR KABULLENSE HERŞEY DÜZELECEK AMA KİBİRDE ŞİŞMİŞ UÇUYOR.
MEMET33:ADAM FUTBOLDAN ANLIYOR VE KENDİNİ ÜSTÜN GÖRÜYOR AMA TAKIMDAN DEĞİL TAKTİK BİLMEZ TEKNİK DİREKTÖRDEN VE Kİ; HAKLIDIR. TERİM GİTMEDİKÇE BU TAKIMDA KAVGADA BİTMEZ YENİLGİDE. . .
HALODAYI:Defol git.
FATİH TERİM:Ben Terim paramı isterim
SEN ZON Zİ:aklı başında oynayan tek adam vardı. onu da kadro dışı bıraktınız. helal olsun
GALA1905:Bu tarzlarla klub yönetilemez cok amatörce yönetiliyor bu gidisle vay anam vay.
16.12.2019 10:32:20