Galatasaray'dan Ayrılık Kararı Sabri'yi Yıktı: Hayallerimi Çaldılar

Galatasaray'dan ayrılacağı belli olan Sabri Sarıoğlu, "Burada başlayıp burada bitirmek istiyordum. Hayallerimi çaldılar. Verilen sözler tutulmadı." dedi.

15.06.2017 09:30 | Son Güncelleme: 15.06.2017 09:32Galatasaray'dan Ayrılık Kararı Sabri'yi Yıktı: Hayallerimi Çaldılar

Yönetimin ayrılık kararı aldığı Sabri Sarıoğlu, büyük bir hayal kırıklığı yaşıyor. 15 yıl boyunca formasını giydiği Sarı-Kırmızılı kulüpte futbolu bırakmak istediğini her fırsatta dile getiren 33 yaşındaki tecrübeli sağ bek, "Benim hep bir hayalim vardı. O da burada başlayıp, burada bitirmekti. Hayallerimi çaldılar! 2 sene daha oynayıp futbol hayatıma nokta koymayı planlıyordum. Yönetim bana otur dese oturur, oyna dese oynardım. Verilen sözler vardı bana. Ancak ne olduysa son 1 haftada tutulmadı. Açıkçası 'dan ayrılacağım için çok mutsuzum" ifadelerini kullandı.

3 TAKIM İSTİYOR

Sabri'nin Galatasaray'da olmayacağının kesinleşmesi üzerine Anadolu kulüpleri sıraya girdi. Pek çok Süper Lig ekibi 33 yaşındaki futbolcuyla yakından ilgilenirken, milli futbolcunun önümüzdeki günlerde kararını vereceği öğrenildi. Sabri'yi isteyen takımlar arasında Yeni Malatya, Kasımpaşa ve Karabükspor bulunuyor.

(Fanatik)


Sabri Sarıoğlu, Galatasaray, Spor

HABER YORUMLARI
18.02.2020 22:46:30