Galatasaray, Falcao transferi için Jorge Mendes'e 1,5 milyon euro ödeyecek

Galatasaray'ın transfer etmek için yoğun mesai harcadığı ve renklerine bağladığı Kolombiyalı golcü Falcao'yu transfer etmişti. Sarı kırmızılı ekibin bu transfer için ünlü menajer Jorge Mendes'e 1,5 milyon euro ödeyeceği belli oldu.

09.09.2019 12:29

Radamel Falcao'yu transfer etmek için 2 ay uğraşan ve ve transfer sezonunun son günlerinde mutlu sona ulaşan Galatasaray'ın dünyaca ünlü Portekizli menajer Jorge Mendes'e ödediği ücret ortaya çıktı.

JORGE MENDES'E 1,5 MİLYON EURO ÖDENECEK

Akşam'da yer alan habere göre; Transferde Jorge Mendes, Ahmet Bulut ve Monaco'yla iyi ilişkileri bulunan Özgün Koyutürk'ü aracı olarak kullanan sarı kırmızılı yöneticilerin Mendes'e 1,5 milyon euro ödeyeceği belli olurken, bu paranın ünlü menajere taksitler halinde verileceği kaydedildi.

Yapılan anlaşmaya göre Falcao'ya yıllık 5 milyon euronun yanı sıra 4 milyon euro bonus taahhüt eden Galatasaray'ın Fransız kulübüne herhangi bir bonservis bedeli ödemediği belirtilirken, yıldız golcünün alacağı maaşın (2 milyon euro peşin, 3 milyon euronun) 10 takside bölünerek verilecek olması dikkatlerden kaçmadı.

Galatasaray, Falcao transferi için Jorge Mendes'e 1,5 milyon euro ödeyecek

Jorge Mendes, Galatasaray, Falcao, Spor

YORUMLAR(2)
MİSAFİR:daha önce 3 milyon alacağı yazılmıştı. bonservissiz geldiğine inanmıyorum. el altından bonservis ödendiği kuvvetli ihtimal. uefa dan ceza almamak için ayak oyunları oynandı. fb nin kaleci ertuğrulu 1 milyon avroya bolu ya bjk nın atınçı 6 milyona almanlara satması gibi hepsi ayak oyunu.
CANMEN:BU MAASLARA SAMPIYONLAR LIGI SART GS E. . . . EEEE BIDE GIDEMEDI. . . . GELDE CIK ISIN ICINDEN. . . . BU AVRUPADAN MEN OLMA TEHLIKESI DEMEK. . . . FALCAO VE ELBETTE DIGER KULüBLERIN TRANSFERLERI FENA YAKACAK. . . TOPYüKEN KULüBLERIMIZI. . . . BU JADAR KUMAR OYNANILMAZ. . . . HEPSINE EN IYI DILEKLERIM VE INSALLAH HAYIRLISI. . . . HANI KALITE OYUNCULAR GELDI KUSKUSUS. . . .