20 Nisan 2017, 17:09

Galatasaray, J. Martinez'den Gelecek Sağlık Raporuna Göre Harekete Geçicek

Şampiyonluk yarışında havlu atan ve gelecek sezon için kadroyu güçlendirmek isteyen Galatasaray, Jackson Martinez'i transfer etmek için gelecek olan sağlık raporunu bekliyor.

Şampiyonluk yarışının uzağında kalan ve gelecek sezonun kadrosunu şimdiden kurmaya başlayan  Galatasaray, Kolombiyalı forvet  Jackson Martinez' in sağlık durumuna göre harekete geçecek.

GELECEK RAPOR BEKLENİYOR

Geçen sene 42 milyon Euro karşılığında  Atletico Madrid'den  Guangzhou Evergrande Taobao takımına transfer olan 30 yaşındaki Kolombiyalı oyuncu,  Çin'de ağır bir sakatlık geçirmişti. Kolombiyalı oyuncunun tedavisine hala  Portekiz'de devam ediliyor. Sarı-kırmızılı yöneticiler Martinez'in menajeriyle temasa geçerek, ''Kolombiyalı oyuncunun, ameliyat, sakatlık ve sağlık durumu hakkında tüm rapor-verileri istedi ve sağlık raporlarının olumlu olması halinde transfer için harekete geçebileceklerini'' söyledi.

YÖNETİM TİTİZ DAVRANIYOR

Sigthorsson'u kiralayıp oyuncunun sakatlığı nedeniyle oynatmadan 1 milyon 150 bin euro para ödeyen  Galatasaray yönetimi,  Jackson Martinez transferinde aynı hataya düşmemek adına titiz davranıyor.

20 Nisan 2017 Perşembe 17:09