Galatasaray Küçükçekmece Kürek Tesisleri Açıldı

Galatasaray Spor Kulübü Küçükçekmece Kürek Tesisleri'nde yapımı tamamlanan yeni kamp merkezinin açılışı Başkan Ünal Aysal'ın katılımıyla gerçekleşti.

Galatasaray Küçükçekmece Kürek Tesisleri Açıldı
26.03.2014 15:26 | Son Güncelleme: 29.03.2014 15:41

Törene Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Ünal Aysal, Yönetim Kurulu Üyeleri Mete Ikiz, Mehmet Cibara, Ahmet Yüce Ocaklı, Ebru Köksal, Divan Kurulu Başkanı İrfan Aktar, Başkan Yardımcısı Emir Turgan, İcra Kurulu Başkanı Lütfi Arıboğan, Kulüp Sportif Direktörü Levent Akın, sporcular ve kürek sporuna gönül vermiş eski kürekçiler katıldı.

Başkan Ünal Aysal yapmış olduğu konuşmada, "Galatasaray bir kuyruklu yıldızın tüm parıltılarını beraberinde taşıyan büyük bir ailedir. Bugün görüldüğü üzere yeni bir tesis devreye girmiş oldu. Geldiğimiz günden bugüne bizden öncekiler gibi bir ananeyi sürdürmeye çalışıyoruz. Her gün tesislerimize biraz daha modernleşme, yenileme, mantalite değişikliğiyle beraber görüntü değişikliğini sizlere sunma heyecanı ve çalışması içindeyiz." diyerek, şöyle devam etti:

"Bize yardımcı olan özellikle Mehmet Cibara’nın da bahsettiği gibi ben de Murat Atay’a teşekkürlerimi sunmak istiyorum. Büyük bir özveriyle kıdemli şubemize çok güzel bir tesis kazandırdılar. Kendisine teşekkür ediyor ve kutluyorum. Bugün Galatasaray ve Galatasaray Kürek Şubesi güzel bir gün yaşıyor. Galatasaray her zaman güzel günler yaşar. Bazen bulut çıkar, yağmur yağar, bunlar hiç önemli değildir. Galatasaray’ın 365 gününün asgari 300 günü güzel havalarda geçer. Bu tesis bunların en güzel göstergelerinden bir tanesidir. Beraberliğin getirdiği gücü ruhlarımızda ve kalbimizde taşıyarak en yürekli halimizle yarışmalara aynı güç ve istekle bugün olduğu gibi bundan sonra da katılacağız. Hepsinde de başarılı olacağız. Ben şimdiden kardeşlerimizi gelecek başarılar için kutlamak istiyorum."

Daha sonra Galatasaray Büyükler Kış Kupası ve Galatasaray Minikler Ergometre Şampiyonası’nda dereceye giren sporculara Başkan Ünal Aysal ve Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Cibara tarafından madalyaları takdim edildi.

Kaynak: CİHAN