Galatasaray Kürek Şubesi Kamp Merkezi Törenle Açıldı

Galatasaray Kulübü Başkanı Aysal: "Galatasaray her zaman güzel günler yaşar. Ara sıra yağmur yağar, bulutlar gelir, bunlar önemli değildir.

Galatasaray Kürek Şubesi Kamp Merkezi Törenle Açıldı
26.03.2014 15:49 | Son Güncelleme: 26.03.2014 15:49
Galatasaray Kulübü Kürek Şubesi Küçükçekmece Tesisleri'nde yapımı tamamlanan kamp merkezi, düzenlenen törenle açıldı.

Küçükçekmece Gölü kenarında bulunan tesis içinde inşa edilen kamp merkezinin açılışında, Galatasaray Kulübü Başkanı Ünal Aysal ile birlikte yönetim kurulu üyeleri Mehmet Cibara, Ahmet Yüce Ocaklı, Ebru Köksal, Divan Kurulu Başkanı İrfan Aktar ve Kulüp İcra Kurulu Başkanı Lutfi Arıboğan da hazır bulundu.

Tesisin açılışını gerçekleştiren Ünal Aysal, yaptığı konuşmada, Galatasaray'ı kuyruklu yıldızın tüm parıltılarını taşıyan bir aileye benzetirken, "Yepyeni bir tesisimiz bugün tekrar devreye giriyor. Geldiğimiz günden beri, bizden evvelkilerin yaptığı gibi biz de bir ananeyi sürdürmeye çalışıyoruz. Tesislerimize biraz daha modernleşme, yenilenme ve mantalite değişikliğiyle beraber, görüntü değişikliği de getirmenin heyecanı içindeyiz" dedi.

Galatasaray'ın güzel bir gün yaşadığını kaydeden Aysal, "Galatasaray her zaman güzel günler yaşar. Ara sıra yağmur yağar, bulutlar gelir, bunlar önemli değildir. Galatasaray'ın 365 gününün asgari 300 günü güzel havalarda geçer. Bu tesis de bunun en güzel göstergelerinden biridir. Bu beraberliğin getirdiği gücü ruhlarımızda ve kalplerimizde taşıyarak, en yürekli halimizle bütün yarışmalara aynı güçle, aynı heyecanla, bundan evvel olduğu gibi bundan sonra da katılacağız. Başarılı olabilmek için elimizden gelen her şeyi yapacağız" ifadelerini kullandı.

Başkan Aysal, tesisin yapımına katkılarından dolayı Dr. Murat Atay'a da plaket verdi. - İstanbul

Kaynak: AA