Galatasaray Medya Direktörü'nden cezalara manidar gönderme!

Galatasaray A Takım Medya Koordinatörü Hande Sümertaş, sosyal medya hesabından Fatih Terim, Hasan Şaş ve Ümit Davala'nın fotoğraflarını paylaşarak, "Kulübede birlikte yakalayamıyorum. Hazır bulmuşken anı ölümsüzleştireyim dedim" yazdı.

07.09.2019 12:52Galatasaray Medya Direktörü'nden cezalara manidar gönderme!

Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu, Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim'e 4, Galatasaray Yardımcı Antrenörü Ümit Davala'ya ise 3 maç ceza verdi. Sarı kırmızılı camia gelen bu cezalara tepkisini sürdürüken, geçtiğimiz sezon da sık sık cezalarla yedek kulübesinde yer alamayan Hasan Şaş, Fatih Terim ve Ümit Davala ile birlikte bugünkü idmanı takip etti.

10 BİNDEN FAZLA BEĞENİ ALDI

Galatasaray A Takım Medya Koordinatörü Hande Sümertaş da sosyal medya hesabından TFF'ye göndermede bulundu. 3 ismin resmini çeken Sümertaş, Twitter hesabından yaptığı paylaşıma "Kulübede birlikte yakalayamıyorum. Hazır bulmuşken anı ölümsüzleştireyim dedim." yazdı.Bu paylaşım kısa süre içinde 10 binden fazla beğeni aldı.


Fatih Terim, Galatasaray, Hasan Şaş, Spor

YORUMLAR(2)
ADINIZI YAZIN:LAN OĞLUM PROFESYONEL OLMASANIZ BU CİNLİĞİ NASIL YAPACAKSINIZ HE CEZA GICIKLIĞINA 19, 05 DE PARA CEZASI 19500 VAY BE ADAM NE OLDUĞUNUZU BİLİYOR DA KONUŞUYOR .
GÖNULKUKUL:gs encok kupa lıg sampıyonu bunu engelemek içn fb bjk basak sehır 3lu ıtıfak içndeler fb gs macındada fatıh terım olmasın dıye 4 mac ceza verıldı oysa tffye edılmış bırlaf yoktudadece fb basksehıre gondermeydı