Galatasaraylı Futbolcular Yeni Sezonu Değerlendirdi

GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Galatasaraylı futbolcu Yasin Öztekin açıklama Galatasaraylı futbolcu Sinan Gümüş açıklama Galatasaraylı futbolcular yeni sezonu değerlendirdi Yeni sezon öncesi sağlık kontrollerinden geçen Galatasaraylı futbolcular Yasin Öztekin ve Sinan Gümüş, ligde şampiyonluk yaşayıp, seneye Avrupa kupalarına gitmek istediklerini söyledi.

02.07.2016 16:09
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ :
Galatasaraylı futbolcu Yasin Öztekin açıklama
Galatasaraylı futbolcu Sinan Gümüş açıklama
Galatasaraylı futbolcular yeni sezonu değerlendirdi
Yeni sezon öncesi sağlık kontrollerinden geçen Galatasaraylı futbolcular Yasin Öztekin ve Sinan Gümüş, ligde şampiyonluk yaşayıp, seneye Avrupa kupalarına gitmek istediklerini söyledi.
Yeni sezon öncesi sağlık kontrollerinden geçen Galatasaraylı futbolcular Yasin Öztekin ve Sinan Gümüş, ligde şampiyonluk yaşayıp, seneye Avrupa kupalarına gitmek istediklerini söyledi.

Sağlık kontrolleri sonrasında basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Galatasaraylı futbolculardan Yasin Öztekin, geçen sene sadece bir kupayla yetindiklerini belirtip, "Bu sene çok çalışıp, üç kupayı da almak istiyoruz. Galatasaray zaten her zaman şampiyonluğa oynuyor. Bu sezon şampiyonluk yaşayıp, seneye Avrupa'ya gitmek istiyoruz. Bunu da başaracağımıza inanıyorum." dedi.

Yasin, sarı-kırmızılı takımın bir sene daha devam kararı aldığı teknik direktör Jan Olde Riekerink'le ilgili olarak ise şu değerlendirmede bulundu:

"Riekerink, geçen sezon son üç ayda bizimle çalışmaya başladı. Takım olarak hem daha iyi oymaya başladık hem kupayı aldık hem de hocamızla iyi zaman geçirdik. Bu sene inşallah hepimiz için daha iyi bir sezon olur."

"Bu sene daha iyi olacağına inanıyorum"
29 yaşındaki orta saha oyuncusu, takım arkadaşı Sinan Gümüş'ün daha çok genç olduğunu vurgulayarak, "Türkiye'nin en iyi kanat oyuncularından birisi ve belki de en iyisi. İlk geldiği sezon çok fazla şans bulamadı ama geçen sene iyi maçlar çıkardı. Bu sene daha iyi olacağına inanıyorum. İnşallah hem Galatasaray'a hem de seçilirse Türk Milli Takımı'na faydalı olur." diye konuştu.

Galatasaraylı futbolcu Sinan Gümüş ise sakatlığının sürdüğü dönemde, Riekerink'in göreve geldiğini hatırlatarak, "Hoca bana çok yardımcı oldu, her gün özel olarak ilgilendi. Sonrası takımımız için iyi geçti. Türkiye Kupası'nı da aldık. İnşallah bir daha böyle bir sakatlık yaşamam ve bu sene benim için iyi geçer." şeklinde görüş belirtti.
Galatasaraylı Futbolcular Yeni Sezonu Değerlendirdi

Yasin Öztekin, Sinan Gümüş, Galatasaray, Avrupa, Spor

Kaynak: AA

YORUMLAR
24.10.2019 07:44:19