Galatasaraylı kaleci Fernando Muslera: Boca Juniors ile görüşmedim

Boca Juniors'a transferi gündeme gelen Galatasaray'ın yıldız file bekçisi Fernando Muslera, sarı kırmızılı kulüpte kalmak istediğini ve Arjantin ekibinden kimseyle görüşme yapmadığını söyledi.

15.05.2020 20:35 | Son Güncelleme: 15.05.2020 20:46

Galatasaray'ın Uruguaylı yıldızı Fernando Muslera, Boca Juniors ile adının anılması üzerine açıklamalarda bulundu.

Hafta içerisinde isminin Boca Juniors ile geçtiği hatırlatılan Muslera, "Bu haber nereden çıktı, kaynağı nedir bilemiyorum. Galatasaray ile sözleşmem devam ediyor. Geçerli olan sözleşmem bittiği zaman da mümkün olduğu sürece Galatasaray'da kalmak istiyorum." açıklamasını yaptı.

"BOCA JUNIORS'TAN KİMSEYLE GÖRÜŞMEDİM"

Muslera, "Boca Juniors ile hiçbir temasım olmadı. Kimseyle görüşmedim. Bana gelen bir teklif de olmadı. Sadece adımın geçtiğini biliyorum. Bazı dedikodular çıktı sadece. Adımın Boca Juniors gibi Güney Amerika'nın en büyük kulüplerinden biriyle anılması güzel. Bir insan, adının büyük bir kulüple anıldığını görünce sadece mutlu olur. Benimki de öyle sadece." diyerek sözlerini sürdürdü.

GALATASARAY İLE 14 KUPA KAZANDI

2011 yazında 6.75 milyon euro bonservis karşılığı Lazio'dan Galatasaray'a transfer olan Muslera, geride kalan süre boyunca 5 Süper Lig şampiyonluğu, 4 Türkiye Kupası şampiyonluğu ve 5 Türkiye Süper Kupası kazandı.

Galatasaraylı kaleci Fernando Muslera: Boca Juniors ile görüşmedim
Yorumlar (4)
FAHRİ GÜNGÖR: Galatasarayın unutmayacağı efsane olacak futbolulardan bir tanesi. Efendiliği ve futbolculuğu tartışılmaz. ??
İMPARATOR: kariyerinde uefa kupası olmayanın kariyerine kariyer mi denir peh
BENCE: tsyd kupaları vb. vardı eskiden bitmeseydi onlarıda kazanırdı yani aslında daha çok kupa kazanırdı