Gaziantepspor'da Fenerbahçe Maçı Hazırlıkları

Gaziantepspor, Cumartesi Günü Deplasmanda Fenerbahçe ile Oynayacağı Maçın Hazırlıklarını Sürdürüyor. Kırmızı-siyahlı Ekip, Bu Akşam Yapacağı Antrenmanla Hazırlıklarını Tamamlayacak ve Yarın Uçakla İstanbul'a Gidecek.

16.08.2007 16:31 | Son Güncelleme: 16.08.2007 16:31Gaziantepspor'da Fenerbahçe Maçı Hazırlıkları
Gaziantepspor, Cumartesi günü deplasmanda Fenerbahçe ile oynayacağı maçın hazırlıklarını sürdürüyor. Kırmızı-siyahlı ekip, bu akşam yapacağı antrenmanla hazırlıklarını tamamlayacak ve yarın uçakla İstanbul'a gidecek.

Teknik Direktör Mesut Bakkal, Gaziantepspor'un her maça olduğu gibi Fenerbahçe maçına da kazanmak için çıkacağını belirterek, "Ligin ilk haftasında oynadığımız Kasımpaşa maçında futbolcularım kazanmak için tüm güçlerini sahaya yansıttı. Bunun sonunda da başarılı olduk. Bu galibiyetle takımın güveni yerine geldi ve kazanma coşkusu artmaya başladı. Fenerbahçe maçına aynı düşünce ve moralle hazırlanıyoruz. İstanbul'a puan ve puanlar almaya gidiyoruz. Cesaretli ve yürekli oynayacağız. Bizim için

yapılabilenin, mücadelenin en iyisini yapmalıyız. Takımım geldiği noktada bunu yapabilecek güçte. İstanbul'a bir fazlasını, daha iyisini yapmak için gidiyoruz'' dedi.

Bu arada antrenmanda hafif bir sakatlık geçiren Gaziantepspor'un başarılı orta saha oyuncusu Zurita'nın bugünkü antrenmanda takımdan ayrı olarak çalıştığı ve düz koşu yaptığı öğrenildi.

(OÇ-İY-S)


Kaynak: İHA

7.12.2019 04:49:07