Genç Erkekler Açık Küme Grup ve Final Sutopu Müsabakaları Hatay'da Başladı

Türkiye Sutopu Federasyonu Tarafından Gerçekleştirilen Genç Erkekler Açık Küme Grup ve Final Sutopu Müsabakaları Hatay'da Başladı.

Genç Erkekler Açık Küme Grup ve Final Sutopu Müsabakaları Hatay'da Başladı
07.08.2009 14:47 | Son Güncelleme: 07.08.2009 14:47

Türkiye Sutopu Federasyonu tarafından gerçekleştirilen Genç Erkekler Açık Küme Grup ve Final Sutopu Müsabakaları Hatay'da başladı.

Sutopu Hatay İl Temsilcisi Mustafa Hakan Yıldırım, Antakya Yüzme Havuzu'nda gerçekleştirilen müsabakalara 9 takımın katıldığını söyledi.

Yıldırım, 3 gün sürecek müsabakaların 2 grup halinde gerçekleşeceğini, önce grup sıralamasının belirleneceğini, ardından da final müsabakalarının yapılacağını belirtti. Müsabakalar sonunda şampiyon olan takımın sutopunda 2. Lige yükseleceğini ifade eden Yıldırım, müsabakalara Hatay TEDAŞ Spor, İskenderun Yüzme İhtisas, Adana Kurtuluş, Adana Ayas, İstanbul Yeşilyurt, Mersin Mertspor, Çanakkale Cankurtarma Sualtı, Gaziantep Gençlikspor ve Gaziantep Dolphinspor'un katıldığını söyledi.

Yıldırım,Ümit Erkekler Açık Küme Grup ve Final Müsabakaları'nın 02-04 Eylül 2009 tarihinde, Bayanlar 2. Lig Müsabakaları'nın da 04-06 Eylül 2009 tarihlerinde Hatay'da gerçekleştirileceğini sözlerine ekledi.

(CİHAN)

Kaynak: CHA

Etiketler: , Haber
Haberler››Spor››Genç Erkekler Açık Küme Grup ve Final Sutopu Müsabakaları Hatay'da Başladı - Spor