Genç Erkekler Sutopu Final Müsabakaları Hatay'da Yapılacak

Türkiye Genelinden 10 Takımın Katılacağı Genç Erkekler Sutopu Açık Küme Grup ve Final Müsabakaları Hafta Sonu Hatay'ın Merkez İlçesi Antakya'da Gerçekleştirilecek.

Genç Erkekler Sutopu Final Müsabakaları Hatay'da Yapılacak
05.08.2009 17:00 | Son Güncelleme: 05.08.2009 17:00

Türkiye genelinden 10 takımın katılacağı Genç Erkekler Sutopu Açık Küme Grup ve Final Müsabakaları hafta sonu Hatay'ın merkez ilçesi Antakya'da gerçekleştirilecek.

CİHAN'a açıklamalarda bulunan Toroslar EDAŞ Spor Kulübü Başkanı İlhan Karabulut, 7-9 Ağustos tarihlerinde Hatay'da gerçekleştirilecek Genç Erkekler Sutopu Açık Küme Grup ve Final Müsabakalarına sıkı bir şekilde hazırlandıklarını söyledi.

Turnuvanın favori takımlarından biri olduklarını ifade eden Karabulut, ulusal arenada önemli başarılara imza atarak Hatay'ın adını en iyi şekilde duyurduklarını söyledi.

Hatay Toroslar EDAŞ Spor Sutopu Antrenörü ve Teknik Sorumlu Onur Gökhan Bozkurt da, yaptığı açıklamada, müsabakalar için ciddi çalışmalar sonucunda istedikleri antrenman seviyesine geldiklerini ve müsabakalar için hazır olduklarını söyledi. Antrenör Bozkurt, müsabakaların Hatay'da yapılmasından memnuniyet duyduğunu ve gerek taraftar desteği ile gerekse ev sahibi takım olmanın verdiği moral ve motivasyonla başarılarının pozitif yönde artacağına inandığını belirtti.

Bozkurt, müsabakalara 10 takımın katılacağını ve maçların grup ve final müsabakaları şeklinde oynanacağını belirterek, müsabakalara Hatay Toroslar EDAŞ Spor, İstanbul Yeşilyurt, İskenderun Yüzme İhtisas, Bursa Uludağ, Adana Kurtuluş, Adana Ayas, Mersin Mert Spor, Çanakkale Cankurtarma Sualtı, Gaziantep Gençlik Spor, Gaziantep Dolphin Spor Kulüplerinin katılacağını ifade etti.

(CİHAN)

Kaynak: CHA

Etiketler: , Haber
Haberler››Spor››Genç Erkekler Sutopu Final Müsabakaları Hatay'da Yapılacak - Spor