12 Temmuz 2018, 10:53

Hatay'da Genç Aşık, Sevgilisini Polislere Gözaltına Aldırıp Evlenme Teklifi Etti

Hatay'da ilginç bir evlilik teklifi yaşandı. Kız arkadaşını anlaştığı polislerin yardımıyla gözaltına aldıran genç, sevgilisi polis aracından indirilince tek taş yüzükle karşılayarak evlilik teklifinde bulundu.

Hatay'ın İskenderun ilçesinde Nüfus Müdürlüğünde memur çalışan Erdinç Devrim, polis ekiplerinin de yer aldığı senaryo ile kız arkadaşı Üreyna Mazman'a hayatı boyunca unutamayacağı bir evlilik tekliğinde bulundu.

EVLİLİK TEKLİFİ İÇİN POLİS ARKADAŞLARINDAN YARDIM ALDI

İskenderun Nüfus Müdürlüğünde memur Erdinç Devrim, kız arkadaşına sürpriz evlenme teklifi yapmak için İskenderun İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerinden yardım aldı.

POLİSLER GENÇ KIZI GÖZALTINA ALDI

Genç aşığın teklifini kabul eden ekipler, kent merkezindeki bir cafede arkadaşlarıyla oturan Üreyna Mazman'ın masasına gelip, kimlik kontrolü yaptı. Ekipler, genç kızı gözaltına alındığını belirterek, polis merkezine davet etti.

POLİS ARACINDAN İNDİRİLEN KIZI SEVGİLİSİ, KEMANLA KARŞILADI

Ne olduğunu anlamakta zorluk geçen genç kız, Çay Mahallesi Tayfur Sökmen Bulvarı'na getirildi. Park edilen sivil araçtan indirilen genç kızı, kemancı ile karşılayan Erdinç Devrim, büyük şok yaşayan Üreyna Mazman'a evlilik tekliğinde bulundu.

ŞOKU ATLATAN GENÇ KIZ "EVET" DEDİ

Sürpriz evlilik teklifi karşısında şaşkına dönen genç kız şoku üstünden attıktan sonra, uzatılan tek taş yüzüğü parmağına takarak bir ömür birlikteliğe 'evet' diyerek teklifi kabul etti.

Bu sürpriz evlilik teklifine şahit olan çevredeki vatandaşlar da çifti alkışlayarak tebrik ettiler.

Genç
12 Temmuz 2018 Perşembe 10:53YORUMLAR (110)
ABC: Bu da habermi oluyor.
DOSDOGRU: Polisin baska isi yok heralde ortalik pislik doluyken polisin ugrastigi ise bak keske birer maas ikramiye ile odullendirseler bari
YOK: iler ki zamanlarda aşk bitince adam diyecek keşke o gün seni içeriye attırsaydım:D
YURDA: Görülen o ki polis gözaltınin şakasi bile değil bu, kiza birkaç soru sorularak sürpriz öncesi dikkati başka tarafa çekilmiş
SEC7: Bu işlerede bakıyor mu ya polisler valla süper aldıkları paranın hakkını veriyorlar ????????
Tüm 110 yorumu okumak için tıklayın