Haber, Son Dakika, Haberler

Ghetto 8 Şubat'ta Açılıyor

Jazz'ın Önemli İsimlerinden İlhan Erşahin ve Arkadaşlarının Sahne Alacağı Ghetto, İstanbul'a 8 Şubat Gecesi Merhaba Diyor.

24.01.2007 14:36 | Son Güncelleme: 24.01.2007 14:36
Ghetto 8 Şubat'ta Açılıyor
JAZZ'IN ÖNEMLİ İSİMLERİNDEN İLHAN ERŞAHİN VE ARKADAŞLARININ SAHNE ALACAĞI GHETTO, İSTANBUL'A 8 ŞUBAT GECESİ MERHABA DİYOR.

Ortaçağ Katedralini andıran

.

On metre yüksekliğindeki tavanı ve tavan freskleriyle bir ortaçağ katedralini andıran mekan, İstanbul'da canlı müziğin ve dansın yeni adresi olacak.

İlhan Erşahin'in dört yılda uluslararası bir marka haline gelen kulübü ve plak şirketi Nublu'yu dünyayla paylaşmayı sürdürüyor. Brezilya'dan Paris'e, Londra'dan Japonya'ya kadar, gerek albümleri gerek partileri ile adından sıkça söz ettiren New York merkezli Nublu Şubat 2007'den itibaren tekrar İstanbul'da...

İlhan Erşahin ve arkadaşları Ghetto'da Perşembe, Cuma ve Cumartesi akşamları sahnede olacak. New York'tan, Avrupa'dan ve İstanbul'dan davet edecekleri önemli müzisyenlerin katılımıyla bu yepyeni mekanda gerçekleştirecekleri konser ve partilerde, eğlence anlayışını sanat ve iyi müzikle buluşturacaklar.

Ghetto'daki pikaplar da yakında zamanda Istanbul'un en iyi DJ'i seçilen Yakuza'ya emanet! Yakuza canlı performanslar öncesinde ve sonrasındaki DJ'lerin seçimini yapacaği gibi, Radyo Oxygen'daki radyo programı ve tabii ki kendi performanslarıyla, Istanbul'daki Nublu ekibine tam destek veriyor...

Çarşamba geceleri programında son albümleri Global Rhythm mecmuası yazarları tarafından 2006'nın "Top Ten" leri içinde seçilen Ayhan Sicimoğlu & Latin All Stars var. Parmaklarınızla bileğinizdeki nabzınızı dinleyin: işte size iç ritminiz.

Diğer sürpriz ise yeni müziğin en önemli kişiliklerinden olan Aydın Esen'de Ghetto'daki müzik aleminin bir parçası oluyor. Açılış haftasında İlhan ve Aydın Ghetto'yu birlikte yükseltecekler. Ghetto Salı geceleri Aydın Esen'in "jazz standards ve ötesi" enerjisine ev sahipliği yapacak.

Program: Şubat 2007

08 Şubat İlhan Erşahin & Friends (Açılış Partisi)

09 - 10 Şubat İlhan Erşahin & Friends

14 Şubat Ayhan Sicimoğlu & Latin All Stars

15 – 16 – 17 ŞubatNublu Weekend with Juini Booth

20 Şubat Aydın Esen "Standarts & Beyond"

21 Şubat Ayhan Sicimoğlu & Latin All Stars

22 – 23 - 24 Şubat Nublu Weekend with Animal House Paris/ New York City

27 Şubat Aydın Esen "Standarts & Beyond"

28 Şubat Ayhan Sicimoğlu & Latin All Stars

Kaynak: Gecce

Paylaş
Google'da Takip Et Facebook'ta Paylaş! Twitter'da Paylaş! Whatsapp'da Paylaş! Instagram Sayfası
Haberler ›› Magazin ››Ghetto 8 Şubat'ta Açılıyor - Magazin