Steaua Bükreş'in sahibi Becali'den futbolculara cinsel ilişki eleştirisi

Romanya Ligi ekibi Steaua Bükreş'in sahibi Gigi Becali, "Oyuncularım kız arkadaşlarıyla çok sık cinsel ilişkiye giriyor. Bu yüzden son zamanlarda futbol oynamıyorlar." dedi.

26.02.2020 00:06 | Son Güncelleme: 26.02.2020 19:52Steaua Bükreş'in sahibi Becali'den futbolculara cinsel ilişki eleştirisi

1. Ligi'nde mücadele eden Steaua 'in sahibi Gigi Becali takımın son dönemdeki performans düşüklüğü ile ilgili oldukça çok konuşulacak açıklamalara imza attı.

"COMAN FUTBOL DIŞINDAKİ HER ŞEYE BİRAZ ARA VERMELİ"

Son olarak Cluj'a yenilen ve zirve mücadelesinde 8 puanlık farkla geriden kalan Steaua Bükreş'te Rumen basınına konuşan kulübün sahibi Becali, "Oyuncularım kız arkadaşlarıyla çok sık cinsel ilişkiye giriyor. Bu yüzden son zamanlarda futbol oynamıyorlar. CFR oyuncularına haftada en fazla 1 kez bu izni veriyor ve gösterdikleri performans da ortada. Bizim forvetimiz Florinel Coman da biraz dinlenmeli ve futbol dışındaki her şeye biraz ara vermeli." ifadelerini kullandı. Becali'nin bu açıklamaları büyük yankı uyandırdı.

(Fanatik)


Romanya, Futbol, Bükreş, Spor

Kaynak: Hürriyet

HABER YORUMLARI (4)
FİRAT:Bence o yüzden fener kaybetti. Konsantrasyon baska kaledeydi sanirim :))
MEMLEKETİM:Demekki bizimkiler o yüzden Ikinci yari ayakda duramiyorlar.
AS:MURDETX işte bu yüzden de futbol gelişmiyor, futbolcu çıkmıyor ülkemizde.
MURTEDX:İLK YARIYI ÇIKARDIKLARINA DUA ET. . ZENGİN ÇOCUKLARI SPORCU OLUR BİZİM ÜLKEMİZDE. . ÇÜNKÜ AİLESİ KULÜPLERE ÇOK BÜYÜK MİKTARDA PARA YATIRIYORLAR. . YETENEKSİZ OLSA BİLE KULÜPLERE SIRF ZENGİN DİYE ALIYORLAR. . İNANILMAZ ANTLAŞMALAR VE PARA ÇARKI VAR. . SİYASİLER BİLE SPORA DAHİL OLUYORLAR. . PASTANIN BÜYÜKLÜĞÜNÜ SİZ DÜŞÜNÜN. .
27.02.2020 09:27:26