03 Eylül 2018, 08:54

Godzilla: Canavarlar Kralı Filmi

Godzilla: Canavarlar Kralı Filmi

Godzilla: Canavarlar Kralı filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tüm bilgileri. Godzilla: Canavarlar Kralı filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.

2014 yapımı Godzilla'nın devam filmi niteliğinde olan “Godzilla: King of Monsters”in yönetmen koltuğunda Michael Dougherty oturuyor. Filmde Godzilla'nın Mothra, Rodan ve ezeli düşmanı olan üç başlı King Ghidorah ile çatışması ve bu esnada insanlığın var oluşunun dengesini bozması konu ediliyor. Senaryosunu Max Borenstein ve Zach Shields ikilisinin kaleme aldığı filmin oyuncu kadrosunda ise Millie Bobby Brown, Sally Hawkins, Vera Farmiga, Bradley Whitford, Anthony Ramos gibi isimler yer alıyor.


Yönetmen: Michael Dougherty
Senaryo: Michael Dougherty, Zach Shields
Oyuncular: Millie Bobby Brown, Vera Farmiga, Sally Hawkins, Bradley Whitford, Kyle Chandler, Ziyi Zhang, O'Shea Jackson Jr., Charles Dance, Thomas Middleditch , Ken Watanabe, Aisha Hinds, Anthony Ramos, Jason Liles, Jonathan Howard, Elizabeth Ludlow, John Bubniak, Lyle Brocato , Randy Havens, Andrea Maiuro, Shauna Rappold, Jimmy Gonzales, Alan Maxson, T.C. Matherne, Vince Foster, Skylar Denney, Fiona Hardingham, Tyler Crumley, Joshua Leary, Lucie Carroll, Robin Dyke, Richard Dorton
Filmin Türü: Aksiyon
Orijinal Adı: Godzilla: King of the Monsters
Yapımcı Firma: Legendary Entertainment
Yapım Yılı: 2018
Yapım Ülkesi: ABD
Orijinal Dili: İngilizce
Dağıtıcı Firma: Warner Bros Turkey
Vizyon Tarihi: 31.05.2019

Godzilla: Canavarlar Kralı Filmiyle ilgili detaylı bilgi için tıklayın.
Sinema ile ilgili herşey için tıklayın.

Michael Dougherty,Adebayo Akinfenwa
Kaynak: InterSinema.com