Gökhan Özoğuz, O Ses Türkiye'den Ayrılma Nedenini Açıkladı

Gökhan Özoğuz, O Ses Türkiye'den neden ayrıldığını açıkladı. Özoğuz, "Acun düşünce ben de düştüm" açıklamasını yaptı.

25.05.2019 12:34 | Son Güncelleme: 25.05.2019 12:34

Son günlerde siyasi çıkışlarıyla gündem olan Gökhan Özoğuz, uzun süre jüri koltuğunda oturduğu fenomen yarışma programı O Ses Türkiye ile ilgili dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Özoğuz, yarışmadan neden ayrıldığını açıkladı.

YERİNİ BEYAZIT ÖZTÜRK'E BIRAKMIŞTI

Uzun yıllar jüri koltuğunda oturduğu O Ses Türkiye programı ile geniş kitlelerce tanınan Athena grubunun solisti Gökhan Özoğuz, geride bıraktığımız yıl koltuğunu Beyazıt Öztürk'e bırakmıştı.

Gökhan Özoğuz, O Ses Türkiye'den Ayrılma Nedenini Açıkladı

AYRILMA NEDENİNİ AÇIKLADI

Program boyunca, Acun Ilıcalı ile tatlı sert atışmalarıyla ekran başındakilere keyifli anlar yaşatan Gökhan Özoğuz, O Ses Türkiye'den ayrılma nedenini açıkladı.

Gökhan Özoğuz, O Ses Türkiye'den Ayrılma Nedenini Açıkladı

"ACUN DÜŞÜNCE BEN DE DÜŞTÜM"

Kanal D'nin magazin programı 2. Sayfa'nınhabere göre Athena Gökhan programdan ayrılma nedeni hakkında , 'Yarışma kendini tekrar etmeye başladı. Acun, kıtalararası birçok önemli işle uğraştığından programdan düştü. Acun düşünce ben de düştüm. Benim orada kalma sebebim önce müzikse sonra Acun'la muhabbetimizdi' dedi.

Gökhan Özoğuz, O Ses Türkiye'den Ayrılma Nedenini Açıkladı
Gökhan Özoğuz, O Ses Türkiye’den Ayrılma Nedenini Açıkladı
Yorumlar (27)
HERŞEYGÜZELOLACAK......: yorumu attıktan sonra yorum önçe incelenecekmiş sen şuna desene işimize gelen yorumu ataçaz gelmeyenide silip atacaz die adam akıllı rahatça yorum bile atamıyoruz yaa bir yorum yaaa bir yorum neden korkuyorsunuz bu kadar İNADINA HERŞEYGÜZELOLACAKKKKK SALTANATINIZ ER YA DA GEÇ YIKILACAK KİMLER GELDİ GEÇTİİ
HERŞEYGÜZELOLACAK......: acun mevcut hükümete yakın birisi daha doğrusu olmak zorunda gökhan ise gerçeklerin farkında ve bunlara göz yummayan atatürkçü bir insan yani 2 zıt ayrı kafa yapısı bir arada barınmaları zor zaten ama burdan gökhan abiyi tebrik etmek istiyorum koça yürekli insan keşke herkes senin gibi cıkarları ve menfaatleri için hareket etmese açık açık konuşsa zaten herkes gerçekleri biliyor bilmeyeninde ya işine gelmiyor ya da kandırılmış. .
STAR: Yinede yazık acun yüzünden mi ayrıldı acaba