Gökhan Töre ve Esra Bilgiç Aşklarını Herkese İlan Etti

Gökhan Töre, önceki akşam kural bozdu. 5 aydır aşk yaşadığı Esra Bilgiç'le basından köşe bucak kaçan Beşiktaşlı yıldız, oyuncu sevgilisiyle bir düğüne katılıp aşkını ilan etti.

19.05.2016 09:12 | Son Güncelleme: 19.05.2016 09:12

Galatasaray'ın centilmen futbolcusu Semih Kaya, önceki akşam hayatını Galatasaray Bayan Basketbol Takımı'nın oyuncusu Yasemen Saylar ile birleştirdi.

GECEDE ŞIKLIK YARIŞI

Sporcu çift, düğün tarihi olarak da Galatasaray'ın UEFA kupasını kazandığı tarih olan 17 Mayıs'ı seçti. Çırağan Sarayı'ndaki düğün töreni, camiasını bir araya getirdi. Şıklık yarışının yaşandığı gecede şampiyon Beşiktaş'ın yıldızı Gökhan Töre de vardı.

YAPIMCIDAN UYARI ALMIŞTI

Ocaktan beri güzel oyuncu Esra Bilgiç'le aşk yaşayan yıldız futbolcu, ilişkisini o günden beri gizli tuttu. Genç çift, 'Diriliş Ertuğrul'da 'Halime Hatun'u canlandıran Bilgiç'in yapımcısından aldığı "Özel hayatınla gündeme gelme" uyarısına kulak verdi.

KURALLARINI BOZDULAR

Aylardır gazetecilerden köşe bucak kaçan Esra Bilgiç ile Gökhan Töre, önceki akşam kurallarını bozdu. Semih Kaya ile Yasemen Saylar'ın düğün törenine güzel sevgilisiyle birlikte katılan Beşiktaşlı yıldız, aşkını da herkese ilan etti. Gökhan Töre ve Esra Bilgiç, gazetecilerin ilişkileriyle ilgili soruları karşısında ise tek kelime etmedi.

Gökhan Töre ve Esra Bilgiç Aşklarını Herkese İlan Etti

Yasemen Saylar, Gökhan Töre, Esra Bilgiç, Semih Kaya, Magazin

Kaynak: Haberler.Com


HABER YORUMLARI
20.01.2020 18:34:52