Başakşehir Başkanı Göksel Gümüşdağ'dan Yıldırım Demirören'e Teşekkür

İstanbul Başakşehir Futbol Kulübü Başkanı Göksel Gümüşdağ, Türkiye Futbol Federasyonu'ndaki başkanlık görevini bırakan Yıldırım Demirören'e bugüne kadar verdiği hizmetlerden dolayı bir teşekkür mesajı yayımladı.

01.03.2019 14:08 | Son Güncelleme: 01.03.2019 14:52

Başakşehir Kulübü Başkanı Göksel Gümüşdağ, TFF'deki görevinden istifa eden Yıldırım Demirören'e teşekkür mesajı yayımladı. İstanbul Başakşehir Futbol Kulübü'nin resmi sitesinden Başkan Göksel Gümüşdağ imzalı paylaşılan teşekkür mesajında şu ifadelere yer verildi:

"İŞBİRLİĞİNDEN DOLAYI KENDİSİNE MİNNETTARIM"

"Sayın Yıldırım Demirören'e, Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı olarak görev aldığı süre boyunca Türk futboluna verdiği hizmetlerden dolayı teşekkür ederim. Özellikle Kulüpler Birliği Başkanlığım süresince, hem kulüplerimizin finansal kaynaklarına büyük etki yaratan yayın ihalesi sürecindeki yapıcı rolü, hem de öncüsü olduğum, Hakem Teknolojisi'nin hayata geçirilmesi konusundaki işbirliğinden dolayı kendisine minnettarım. Sayın Yıldırım Demirören'e bundan sonraki yaşamında başarılar dilerim.

Bu vesileyle Türkiye Futbol Federasyonu Başkanlığı görevini Haziran ayındaki seçim dönemine kadar vekaleten yürütecek olan Sayın Hüsnü Güreli'ye de başarılar dilerim."

Başakşehir Başkanı Göksel Gümüşdağ'dan Yıldırım Demirören'e Teşekkür

Spor

Kaynak: İHA


HABER YORUMLARI
20.01.2020 09:27:46