07 Aralık 2017, 14:05

Görenler Gözlerine İnanamadı! 120 Km Hızla Giden Arabanın Şoför Koltuğunda İlişkiye Girdiler

Görenler Gözlerine İnanamadı! 120 Km Hızla Giden Arabanın Şoför Koltuğunda İlişkiye Girdiler

Arjantin'de seyahat halindeki otomobilin şoför koltuğunda oturan adam, sevgilisi ile cinsel birliktelik yaşarken cep telefonu kameralarına yakalandı.

Arjantin'de bir sürücünün otoyolda çektiği video herkesi şaşkınlığa sürükledi. Saatte 115 km hızla giden bir aracın içindeki çift cinsel birliktelik yaşıyordu. Bu şaşırtıcı ana tanık olanlar olayı cep telefonu kamerasıyla görüntüleyip internette paylaştı.

HAREKET ÇEKİP HIZLA UZAKLAŞTI

Arabanın şoför koltuğunda oturan adam, kucağına oturan kadın ile son hızda giderken birliktelik yaşıyordu. Oldukça tehlikeli anlara sahne olan bu durumu görüntüleyenler olduğunu gören adam, yavaşlamak yerine kendilerini kameraya alanlara hareket çekerek daha da hızlandı. Gözden kaybolan çiftin herhangi bir kazaya karıştığı rapor edilmezken polis soruşturma başlattı.

POLİS HER YERDE ARIYOR

Hem kendilerinin hem de çevredekilerin canını tehlikeye atan çift, ülkede büyük tepki çekti.  Arjantin'deki Jujuy eyaletinde gerçekleşen olayda aracın plakasının alınamadığı ancak izlemeleri için görüntülerin polise teslim edildiği belirtildi.

Arjantin
07 Aralık 2017 Perşembe 14:05YORUMLAR (254)
BUSE : rambo Dortmund: kalbımı krmadm sadece hafta snu nobetım yoktu
BUSE : benım gercek adım buse bende yalan yok 22 yasndaym ve hemsıreyım ama bn sanal askına ınnmam bu arada rambo Dortmund: ben buseyı kım yazdysa bn dglm ısın yok daha dıe ve ustelk burdan bnm hakkımda yrm yapan arkdslarada sunu demk ıstıyorum ozellıle sahte buseye bn bı ınsnı ıssızlıgı ve parasıyla asla kınamm ve ımtıhan etmm ne yanı ısı yk dıe svmıczmı ytrkı salık olsun gerısı allah tarafndn hyırlısıyla glr onemlı oln benm ıcın kısılık ınsanlıktır
RAMBO DORTMUND: Seni ama gercekten cok tanimak isterdim Buse inan bana olur mu?
RAMBO DORTMUND: Özür dileriiiiiiiiiiiiiiiiiiim Buse affet olur mu?
RAMBO DORTMUND: Özür dillerim Buse biraz patavazlik yaptim sanirim
RAMBO DORTMUND: Buse hayalim sona erdi cünkü kizin kalbini kirdim sanirim
NÛR: Ausbildung bitirdiysen Daha kücüksün buse Hanim 38 yasinda
KERİM: Tebrik ediyorum bu nasıl bir yetenek helal olsun
NÛR : Iyi kalplimi Bunu burdan nasil anladin Kalb gözünmü açik ve artik 3000 Euro maaas da almanyada Sakiz parasi kanma Busecim böyle seylere Burda sürünüyoz valla
BİRDOST: Arabada 5 evde 15 demek geldi içimden
Tüm 254 yorumu okumak için tıklayın