"GÖRÜMCE" İzmir'i Kahkahaya Boğdu

Yapımcılığını BKM filmin gerçekleştirdiği Gupse Özay'ın hem senaryosunu yazdığı hem de başrollerini Buğra Gülsoy ve Eda Ece ile paylaştığı "Görümce" filminin İzmir Galası Optimum'da yapıldı.

05.12.2016 11:23 | Son Güncelleme: 05.12.2016 11:23

Başrol oyuncularının katılımıyla coşku içinde gerçekleşen gala öncesinde oyuncular Optimum Avm girişinde binlerce hayranı tarafından sevgiyle karşılandı.

BKM filmin yapımcılığını gerçekleştirdiği Gupse Özay'ın hem senaryosunu yazıp hem de başrol oynadığı Görümce filmi tam kadro Optimum ziyaretçileriyle buluştu. Filmin yönetmeni Kıvanç Baruönü senaryo yazarı ve aynı zamanda başrol oyuncusu Gupse Özay, Buğra Gülsoy, Eda Ece, Zeynep Kankonde, Danilo Zanna, İnci Pars, Özlem Öçalmaz ve Dilşah Demir Dev Ajans organizasyonu ile İzmir Optimum Outlet'te sinemaseverler ile bir araya geldi.

İzmirli Gupse Özay'a Hemşerilerinden Sevgi Seli

Film öncesinde Optimum'da binlerce Optimum ziyaretçisi ile buluşan film ekibi İzmirlilere unutumayacakları bir gün yaşattı. Filmin başrol oyuncular Gupse Özay ve Buğra Gürsoy hayranları tarafından alkış yağmuruna tutuldu. Yakışıklı oyuncu Buğra Gürsoy genç kızlar tarafından yakın markaja alınırken, sevenleri oyuncuların fotoğraflarını çekebilmek için birbirleriyle yarıştı. Filmin oyuncularından Danilo Zanna esprileri ile ziyaretçileri kahkahalara boğarken Zeynep Kankonde de dans şovuyla nefesleri kesti.

Söyleşinin ardından sanatçılar filmi ziyaretçilerle birlikte Optimum Cinemaximum salonlarında izledi. Oyuncular filmin sonunda diğer salonda Görümce fimini izleyen İzmirlilerin salonlarını ziyaret ederek süprizleri ile sinemaseverleri mutlu bir şaşkınlık yaşattı. Filmin sonunda oyuncular uzun süre ayakta alkışlanırken ekip İzmir selfisi ile Optimum'da yaşanan coşkulu galayı ölümsüzleştirdi.

Kaynak: Bültenler