"Görümce" TV'de ilk kez Digiturk'te

En iyi ve en güçlü yapımların adresi Digiturk, Türk sinemasının en yeni ve başarılı örneklerini izleyenlerinin evlerine taşımaya devam ediyor.

05.05.2017 09:30 | Son Güncelleme: 05.05.2017 09:32

Türkiye'nin lider dijital platformu Digiturk, Türk sinemasının en iyi yapımlarını izleyicileriyle buluşturmaya devam ediyor. 2016'nın ses getiren komedi filmlerinden olan, Gupse Özay, Eda Ece ve Buğra Gülsoy'un başrollerini paylaştığı "Görümce", 6 Mayıs Cumartesi 22:00'da televizyonda ilk kez beIN MOVIES TURK ekranında yayınlanacak.

Aralık 2016'da vizyona giren ve geçtiğimiz sezonun en iddialı komedi filmlerinden biri olan "Görümce" filmi TV'de ilk kez 6 Mayıs Cumartesi 22:00'da beIN MOVIES TURK kanalında olacak.

"Patron Mutlu Son İstiyor" ve "Kocan Kadar Konuş" filmlerini yöneten Kıvanç Baruönü'nün yönetmenlik koltuğunda oturduğu, senaryosunu Gupse Özay'ın yazdığı filmde, gelin ve görümce arasındaki çekişme komik bir dille anlatılıyor.

Yeliz ( Gupse Özay) fazlaca düşkün olduğu erkek kardeşi Ahmet'le mutlu mesut yaşarken, Ahmet'in Deniz'e (Eda Ece) aşık olup evlenme teklifi etmesi ile dünyası başına yıkılır. Daha önce yaptığı gibi yine Ahmet'i ayırmak için planlar yapan Yeliz ve her şeyden habersiz Deniz'i ablasının tuzaklarından korumaya çalışan Ahmet'i türlü komik maceralar bekler.

beIN MOVIES TURK, televizyon izleyicisinin merakla beklediği ve evinin salonunda rahatça izleyeceği, Türk sinemasının en yeni, en iyi ve önemli yapımlarını yayınlamaya devam edecek.

Kaynak: Bültenler