Güneş Enerjisi Alanında Çözüm Üretiyorlar

2014 yılında Luvi Enerji projelendirme firması olarak başlayan Luvi Enerji Firması daha sonra projelendirme firması paralelinde danışmanlık hizmeti sundu. 2018 yılı itibariyle 1.5 megawattlık projelerini faaliyete geçirdiler.

08.05.2019 17:59 | Son Güncelleme: 10.05.2019 10:55sponsorlu içerik

"GÜNEŞ ENERJİSİ ALANINDA ÇALIŞIYORUZ."

Luvi Enerji Firma Sahibi Oğuz Kılıç, "Luvi Enerji olarak tamamiyle güneş enerjisi alanında çalışıyoruz. Başka bir faaliyet alanımız yok. Güneş enerjisi alanında en başta müşterimiz bize geldiğinde prosedürleri anlatıyoruz. Danışmanlık veriyoruz. Fizibilite çalışmasını uyguluyoruz. İzin alınması gereken kurumları, takip etmesi gereken kurumları müşterimize iletiyoruz. İzinden sonra TEDAŞ projelendirmesi ve teknik projelendirmeyi biz yine kendi bünyemizde yapıyoruz. Sonrasında kurulma aşamasına geçiyoruz." ifadelerini kullandı.

"TÜM ÇALIŞMALARI TEK BİR ELDEN A'DAN Z'YE YÜRÜTÜYORUZ."

Oğuz Kılıç, "Faaliyetlerimiz tamamiyle kendi bünyemiz içerisinde, hiçbir işi taşore etmeden tamamiyle kendi bünyemizde çözüyoruz. Proje ve tasarımı kendi mühendislik ekibimizle çözüyoruz. Kurulum aşamamızda kemik ekibimiz etrafında ekipler kurarak proje bazlı çözümlerimiz oluyor." diye konuştu.

Güneş Enerjisi Alanında Çözüm Üretiyorlar

İşte İşimiz, Ekonomi


23.02.2020 17:33:11