20 Mart 2017, 14:05

Günlük Kiralık Evde Kadın Cinayeti

Fatih'te para karşılığı fuhuş yapan kadınla sabaha kadar anlaşan Necati F.'nin kadını, gitmek istemesi üzerine boğazını sıkarak öldürdüğü iddia edildi.

Fatih'te fuhuş yapmak için anlaştığı kadını boğarak öldürdüğü ileri sürülen zanlı, gözaltına alındı. Şüphelinin öldürdüğü kadınla sabaha kadar birlikte olmak için anlaştığını ancak kadının gece yarısı gitmek istemesi üzerine aralarında kavga çıktığını söylediği öğrenildi.

CESEDİ GÜNLÜK KİRALIK EVDE BULUNDU

Fatih, Şehremini Mahallesi Vezir Caddesi  Ziya Gökalp Sokakta bulunan günlük kiralık evde dün meydana gelen olayda ihbar üzerine bir daireye giren polis, bir kadın cesedi ile karşılaştı. Yapılan incelemede  Özbekistan uyruklu Musttrarly K. olduğu öğrenilen kadının boğularak öldürüldüğü belirlendi.

KADININ PARA KARŞILIĞI FUHUŞ YAPTIĞI TESPİT EDİLDİ

Kadının para karşılığı fuhuş yaptığı tespit edildi.  Polis, kadının cep telefonu kayıtlarından son olarak görüştüğü kişinin Necati F. olduğunu tespit etti.

Zeytinburnu'nda bir eve yapılan baskında Necati F.(26) gözaltına alındı.


"SABAHA KADAR ANLAŞTIK, GİTMEK İSTEYİNCE ARAMIZDA KAVGA ÇIKTI"

Asayiş Şube Müdürlüğüne getirilen şüpheli Necati F., olayla ilgili sorgulandı. Şüphelinin kadınla para karşılığı birlikte olmak için gecelik olarak anlaştığı, ancak kadının geceyarısı evden gitmek istemesi üzerine aralarında kavga çıktığını anlattığı öğrenildi. Kavga sırasında  Özbekistan uyruklu kadının boğazını sıktığını söyleyen şüphelinin, kadının yere yıkılmasının ardından olay yerinden kaçtığını anlattığı belirtildi. Şüphelinin kendisini sorgulayan polislere kadının bayıldığını sandığını, öldüğünü tahmin etmediğini anlattığı öğrenildi.

Poliste işlemleri tamamlanan şüpheli Necati F., adliyeye sevk edildi.

20 Mart 2017 Pazartesi 14:05