Gürsulalar seher vaktinde buluşuyor

Gürsu ilçesinde, protokol mensupları, seher vakitlerinde camilerde ilçe halkıyla buluşarak seher vaktinin bereketini paylaşıyor.

01.11.2019 17:41 | Son Güncelleme: 01.11.2019 17:47Gürsulalar seher vaktinde buluşuyor
Gürsu ilçesinde, protokol mensupları, seher vakitlerinde camilerde ilçe halkıyla buluşarak seher vaktinin bereketini paylaşıyor.

Belediye Başkanlığı, Gürsu Kaymakamlığı, İlçe Müftülüğü, TÜGVA, GİHMED, İHH ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü iş birliğiyle "Seher Vaktinde Şehrin Kalbinde GürsulularB uluşuyor" sloganıyla gerçekleştirilen program kapsamında, Gürsu protokolü sabah namazlarında ilçe halkıyla buluşuyor. "Sabah namazının huzurunu ve seher vaktinin bereketini hemşehrilerimizle paylaşıyoruz" diyen Gürsu Belediye Başkanı Mustafa Işık, "Hemşehrilerimizle birlik ve beraberlik içerisinde hem manevi değerlerimizi birlikte yaşıyoruz, hem de bir araya geldiğimiz ortamlarda olduğu gibi ilçemiz için istişareler yapma imkanımız oluyor. Birlik ve beraberliğin sıcaklığını seher vakitlerinde hemşehrilerimizle yaşıyoruz" dedi.

Gürsu protokolü, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve ilçe halkı, birlik, kardeşlik, hemşehrilik duyguları içerisinde sabah namazını kılıyor ve ardından birlikte kahvaltı yaparak sohbet ediyor. - BURSA

Güncel

Kaynak: İHA

8.12.2019 08:57:02