Güyad Üyeleri Köse ve Kürtün'e Kitap Yardımı Yaptı

Gümüşhane İli ve İlçeleri Yardımlaşma ve Kalkındırma Derneği (Güyad), Köse ve Kürtün İlçelerinde Kurulacak İki Okula Kitap Yardımında Bulundu.

Güyad Üyeleri Köse ve Kürtün'e Kitap Yardımı Yaptı
16.09.2008 10:38 | Son Güncelleme: 16.09.2008 10:38
Gümüşhane İli ve İlçeleri Yardımlaşma ve Kalkındırma Derneği (GÜYAD), Köse ve Kürtün ilçelerinde kurulacak iki okula kitap yardımında bulundu.

Merkezi İstanbul'da bulunan GÜYAD, Gümüşhane'deki kitap ve kırtasiye yardımlarına devam ediyor. GÜYAD Kadın Kolları Komisyonu Başkanı Melek Korkut'un ve ekibinin çalışmaları sonucunda toplanan kitaplar, Gümüşhane'ye ulaştırıldı. Kitaplar, ilk planda daha çok ihtiyacı olan Köse ve Kürtün ilçelerinde iki okula kurulacak kütüphanelere bağışlandı.

GÜYAD Başkanı Tahsin Söğüt, doğdukları Gümüşhane'ye yapılan her hizmeti ibadet aşkıyla yaptıklarını belirterek, "Bu katkılarımız önümüzdeki günlerde de artarak devam edecektir. Bu çalışmada mesaisini harcayan başta Melek Korkut olmak üzere tüm yönetim arkadaşlarıma canı gönülden teşekkür ediyorum." dedi.

Gümüşhane'ye ulaştırılan kitapların içerisinde okuma kitapları, ÖSS ve OKS hazırlık kitapları, ansiklopedi ve kaynak kitaplar, yüz temel eser ve kırtasiye malzemeleri bulunuyor.(CİHAN)

Kaynak: CHA

Etiketler: , Haber