20 Mart 2017, 11:19

Güzel Oyuncu Algı Eke, Ekranlara Geri Dönüyor

Güzelliği ile önemli bir hayran kitlesi bulunan Güzel oyuncu Algı Eke, Kanal D ekranlarında yayınlanacak 'İsimsizler' dizisinde rol alacak.

Güzel oyuncu Algı Eke, uzun bir aradan sonra yeni bir diziyle ekrana dönüyor. Ünlü oyuncu,  Kanal D'nin iddialı dizisi 'İsimsizler' ile seyirci karşısına çıkacak.

DOKTOR ELİF'İ CANLANDIRACAK

Eke, İsimsizler dizisinde tıp fakültesindeki arkadaşlarının aksine tayini Güneydoğu bölgesine çıktığında tereddüt etmeden görevi kabul eden idealist doktor  Elif Toprak'ı canlandıracak.


Doktor Elif, göreve başladığı yöredeki bazı gruplara inanıp, bölgeye gelen askeri gücün ortalığı daha da yangın yerine çevirdiğini düşünecek ve bu yüzden Kaymakam  Fatih ile sık sık karşı karşıya gelecek.


ALGI EKE KİMDİR?

2013-2014 yılında başrolünü  Engin Günaydın'ın üstlendiği  Galip Derviş dizisinde canlandırdığı Hülya Uçar karakteriyle  Türkiye'de geniş bir kitlenin tanıdığı Algı Eke, ayrıca oyuncu Celil Nalçakan ile birlikte netd.com adlı sitede 'Şişenin Dibi' adlı bir program yapmış, ancak 2 Ağustos 2013 tarihinde program bitmiştir. 6 haziran 2016 tarihinde Hayat Sevince Güzel dizisinde Zarife rolünü üstlenmiştir.20 Mart 2017 Pazartesi 11:19