Güzel oyuncu Burcu Binici iç çamaşırlı cesur pozuyla takipçilerini büyüledi

Ekranlardan bir süredir uzak olan güzel oyuncu Burcu Binici, iç çamaşırlı cesur pozuyla takipçilerini kendine hayran bıraktı. Binici fotoğrafa İngilizce olarak, "Siyah" notunu ekledi.

08.10.2019 18:14

Yıllar önce yayınlanan Dürüye'nin Güğümleri dizisiyle adını duyuran güzel oyuncu Burcu Binici, sosyal medya hesabından yayınladığı fotoğrafla takipçilerinin aklını başından aldı.

"EKRANLARDA DAHA FAZLA GÖRMEK İSTİYORUZ"

Instagram hesabından paylaşım yapan güzel oyuncu Burcu Binici, fotoğrafa İngilizce olarak "Siyah" notunu düştü. Takipçileri de Bininci'nin fotoğrafına sessiz kalmadı. Binici'nin bir takipçisi paylaşıma, "Çok güzelsiniz. Sizi ekranlarda daha fazla görmek istiyoruz." yorumunu yaptı.

BURCU BİNİCİ KİMDİR?

Burcu Binici, 6 Temmuz 1986 tarihinde Erzurum'da ailenin en küçük kızı olarak doğdu. Bir abisi iki ablası vardır. Aslen Rize Hemşin'lidir. Çocukluğu; babası Devlet Su İşleri'nde memur olduğu için görev yeri olan Aydın'da geçti. İlkokulu Ekrem Çiftci İlköğretim Okulu'nda okuduktan sonra Aydın Lisesi'nde lise öğrenimini tamamladı. Beş yaşından bu tarafa dansa meraklı olup dans etmektedir. Burcu Binici şan eğitimi almış, asma davul ve nagarada çalıyor. Liseden mezun olduktan sonra babası Tekrar Erzurum'a tayin olunca Akbank Erzurum Merkez Şubesi'nde 6 ay kadar çalıştı. Oyunculuğa başlamadan önce doğuda ilaç mümessilliği ve dansçılık gibi çok farklı işlerde çalıştı.

Anadolu Ateşi'ndeki bir hoca tarafından keşfedilerek dans ekibine çağırıldı. Bir yıl kadar Anadolu Ateşi'nde dans etti. Daha sonra 2007 yılında tanıştığı Meral Okay'ın teklifi ile "Bir Bulut Olsam" Dizisi'nde Gülengül rolünü oynayarak ilk dizi filminde oynamış oldu. 2010 yılında yönetmenliğini Özer Kızıltan'ın yaptığı "Sensiz Yaşayamam" dizisinde başrollerde Gülçin Santırcıoğlu, Emre Kınay, Özgür Çevik, Burcu Binici ve Mustafa Alabora oynadı. 2010 yılında Başrolerini İpek Tuzcuoğlu ve Emre Kınay'ın paylaştığı "Dürüye'nin Güğümleri" dizisinde Burcu Binici de oynadı. "Dürüye'nin Güğümleri" dizisinin setinde dizinin ikinci yönetmeni Eray Koçak ile tanıştı. Burcu Binici, 18 temmuz 2011 tarihinde yönetmen Eray Koçak ile evlendi. İki ay sonra boşanma kararı aldı ve 6 şubat 2012 tarihinde boşandı.

Güzel oyuncu Burcu Binici iç çamaşırlı cesur pozuyla takipçilerini büyüledi

Burcu Binici, Erzurum, Magazin

YORUMLAR (23)
DAMLA AYDIN:sizene kardeşim kadın istediğini giyer. Ahlak bekçiliğini yapmak size mi düştü?
GÜZEL KIZ SEVEN 10 NUMARA ADAM:O biniciyse benimki de at gibidir tam uyarız
REYYAN AK:Terbiye edep yoksunlari
BELEDİYESPOR:sylvia saintle başa baş oynayacak gibi görünüyor
SANATÇI BOZUNTUSU:gerekli pozlar verildi görünmesi gereken yerler sergilendi şimdi yeni proje tekliflerini bekliyordur artık
NISTA:MAŞALLAH SOYUNMANIN DİĞER KARŞILIĞI CESUR OLMUŞ. CESUR OLAN NENE HATUN''DUR. . İZMİR''Lİ KARA FATMA''DIR BUNLAR DEĞİL.
ALGORİTMA:kardeş, o dediklerin çok eskilerde kaldı. şimdi zaman çoktan değişti.
2010-2011 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR:GÜNDEMDEN DÜŞEN HEMEN İÇ ÇAMAŞIRLI FOTO ATIYOR GÜNDEM OLMAK İÇİN . NE KADAR ACİZLER. . . .
SPOR X:18 temmuz 2011 tarihinde evlenmek ve iki ay sonra boşanma kararı almak. ne kadar doğal değilmi.
BENCE:POSTU DELDİRDİ RAHATLADI
Tüm 23 yorumu okumak için tıklayın
19.10.2019 17:21:01