Güzel şarkıcı Rihanna, kendi çıkardığı kozmetik markasını göğüs şovuyla tanıttı

Dünyaca ünlü şarkıcı Rihanna, kendi çıkardığı kozmetik ürününü göğüs bölgesine sürerek reklamını yaptı. Güzel şarkıcının videosuna beğeni yağdı.

19.10.2019 10:18 | Son Güncelleme: 19.10.2019 14:05

ayında çıkardığı kozmetik markasıyla güzellik dünyasına da adımını atan Barbadoslu şarkıcı , kendi ürününü üzerine deneyerek hayranlarından tam not aldı. Güzel şarkıcı, simli aydınlatıcısını göğüs bölgesine sürerek adeta şov yaptı.

ÜRÜNLERİYLE TAM NOT ALIYOR

Şarkıcılıktaki başarısından sonra moda dünyasında da adından söz ettiren Rihanna, kozmetik markası ile güzellik dünyasında da yerini aldı. Eylül ayında "Her zaman aynı olmak zorunda değilsiniz" diyerektüm kadınların bireysel güzelliğine vurgu yapan güzel şarkıcı, kendisine ait kozmetik markasını çıkarttı. İlk günden itibaren her kesimden makyaj artisti ve güzellik gurusundan da tam not alan yıldız şarkıcı, ürünlerinin tanıtımını da kendisi yapıyor.

HER VİDEOSUYLA NEFES KESİYOR

30 yaşındaki şarkıcı videosuyla hem nefes kesti hem de ürünün güvenilirliği konusunda takipçilerinin gönlünü rahatlattı. Güzel şarkıcının videosu 7 milyondan fazla beğeni aldı.

HAMİLELİK İDDİALARINA SON NOKTAYI KOYMUŞTU

Rihanna, son günlerde aldığı kilolarla dikkat çekmiş, ardından hamile olduğu dedikoduları hızla yayılmıştı. Dünyaca ünlü şarkıcı, hamile olduğuyla ilgili iddialarına yayınladığı video cevap verdi. Rihanna'nın videosu kısa süre içerisinde 10 milyondan fazla etkileşim aldı.

Güzel şarkıcı Rihanna, kendi çıkardığı kozmetik markasını göğüs şovuyla tanıttı

Rihanna, Eylül, Magazin


HABER YORUMLARI
7.12.2019 00:27:16