Haber, Son Dakika, Haberler

Dünya Starlarının Bakım Cihazı Halk İçin Çalışıyor

20 Yıl önce temelleri atılan Kuzey Grup Medikal ve Estetik dünya starlarının kullandığı güzellik cihazını yenileyerek halkın hizmetine sundu.

03.04.2019 15:32 | Son Güncelleme: 11.04.2019 07:37
sponsorlu içerik

Kuzey Grup Medikal ve Estetik Satın Alma Müdürü Kemal Caner Yazıcıoğlu, "Köklü bir aile şirketimiz var. Kuzey Gurup 20 yıl önce Dijital Kozmetiğin bünyesinde açılan bir şirkettir. Genellikle ithalat ve üretim üzerine uzmanlaşmış bir şirketiz. Cihazlarımız Türkiye'de farklı ünitelerde üretilmektedir. Epilasyon cihazları, cilt bakım cihazları, zayıflama cihazları, diot lazer cihazları alanında uzmanlaşmış durumdayız. Bunlar kliniklerde, salonlar ve birçok alanda kullanılmaktadır." şeklinde konuştu.

YILDIZLARIN BAKIM CİHAZI HALK İÇİN ÇALIŞIYOR

Satın Alma Müdürü Kemal Caner Yazıcıoğlu, "Biz her kesime hitap eden ürünler üretiyoruz. Medikal ve kozmetik ürünleri üretiyoruz. Bu ürünlere göre tercihler değişebiliyor. Kliniklerde kullanılan ürünleri genellikle ithal etmekteyiz. Hydra Master cihazımız yeni bir ürün. Bu ürün Amerikan, Hollywood cilt bakımı cihazının üzerine klasik bir cilt bakım ünitesi ekleyerek 11 farklı cilt bakımı yapan kapasiteye sahiptir." dedi.

"DÜNYACA TANINAN MARKA OLMAK İSTİYORUZ"

Kemal Caner Yazıcıoğlu, "Ürünlerimizi yurt dışına da gönderiyoruz. Türkiye içinde yoğun çalışmalarımız var. Ülkemizin dört bir yanında cihazlarımız hizmet veriyor. Hastanelerde, kliniklerde cihazlarımız var ve bununla ilgili olarak referanslarımızı internet sitemiz üzerinden inceleyebilirler. Yurt dışında farklı noktalarda ofisler açmış durumdayız. Amacımız dünyanın her tarafında sesimizi duyurmak" ifadelerini kullandı.

Dünya Starlarının Bakım Cihazı Halk İçin Çalışıyor
Abone Ol
Google'da Takip Et
Paylaş
Facebook'ta Paylaş!
Twitter'da Paylaş!
Whatsapp'da Paylaş!
Haberler ›› Ekonomi ››Dünya Starlarının Bakım Cihazı Halk İçin Çalışıyor - Ekonomi