Güzellik Adresini Buldu: M-Onep Etiler

Prof. Dr. Onur Erol yönetimindeki M-Onep Klinikleri; Etiler'deki yeni kliniğinin açılışını keyifli bir bahçe partisiyle kutladı.

04.10.2012 08:45Güzellik Adresini Buldu: M-Onep Etiler
Yaza Veda Partisi konseptiyle yapılan açılışta tanınmış isimler de ağırlandı. Açılışa katılan ünlüler arasında Deniz Akkaya, Yasemin Bozkurt, Ebru Şallı, Çağla Kubat vardı. İş, Sanat ve cemiyet hayatından ise; Banu Tarakçıoğlu, Nurcan-Turgay Artam, Zeynep-Dilaver Özturan, Beste Yurttaş, Duygu-Prof. Dr. Kemal Alemdaroğlu, Belkıs-Prof. Dr. Münci Kalaycıoğlu, Gül Ergi, Meral-Fikret Çalışıcı, Oya Batum, Nihal-Prof.Dr. Ahmet Kurtaran, Duygu-Oktay Varlıer gibi isimler davete katılanlar arasındaydı.

Maya Residences yanında, Tarihi Sarı Villa'ya yerleşen M-Onep Etiler Kliniği; 1 dönüm bahçe içinde 400 metrekare kapalı alanda 10 uygulama odası ve 2 lobisi ile hizmet verecek. Merkezin kadrosunda dermatolog ve estetisyenler dışında Beslenme Uzmanı da var.

Klinikte botoks, dolgu, lazer epilasyon, peeling, cilt yenileme, leke tedavileri, Obagi, Darphin, Lamer, Clinique bakımları, Asmer medikal el-ayak bakımları yapılacak. Cilt gençleştirme programları olarak; PRP, Thermage, Fraxel, Oksijen Terapi; Bölgesel incelme, sıkılaşma ve selülit giderici tedaviler olarak ise Vela, Slim-Up, Lenf Drenaj, Zeltiq sistemleri uygulanacak.

Adres: Bebek Mah. Maya Residences yanı, Tarihi Sarı Villa, Ayazma Yolu Sok. No: 2 Etiler

Yasemin Bozkurt, Deniz Akkaya, Ebru Şallı, Onur Erol, Güncel

Kaynak: Bültenler

24.10.2019 08:49:56