"Hababam Sınıfı: Yaz Oyunları"nın ilk tanıtımı yayınlandı! Mehmet Ali Erbil sürprizi sevindirdi

Rıfat Ilgaz'ın aynı adlı eserinden sinemaya uyarlanan "Hababam Sınıfı"nın yeni filminin ilk tanıtımı yayınlandı. Filmde rol alan ve bir süredir sağlık sorunlarıyla zor günler geçiren şovmen Mehmet Ali Erbil'in tanıtımda olması izleyenleri mutlu etti.

18.01.2020 13:01 | Son Güncelleme: 18.01.2020 17:09

Rıfat Ilgaz'ın aynı adlı eserinden sinemaya uyarlanan "Hababam Sınıfı"nın yeni filminin ilk tanıtımı yayınlandı.
"Hababam Sınıfı Yaz Oyunları", geçen yıl "Hababam Sınıfı Yeniden" ismiyle serinin ilk filmini sinemaseverlerle buluşturan Hann'ın yapımcılığında 'ta çekildi.

ÇEKİMLER BEŞ HAFTADA TAMAMLANDI

Senaryosu 13 Punto tarafından kaleme alınan, yönetmenliğini Doğa Can Anafarta'nın üstlendiği filmin çekimleri 5 haftada tamamlandı.

KADROSUNDA GÜÇLÜ İSİMLER VAR

"Hababam Sınıfı Yaz Oyunları"nın kadrosunda Altan Erkekli, Toygan Avanoğlu, Yusuf Çim, Fırat Albayram, Hakan Meriçliler, Giray Altınok, Deniz Akkaya, Öykü Çelik, Chloe Loughnan, Mert Denizmen, Reyhan Ulu Ekinci, Doğan Akdoğan, Baran Bayraktar yer alıyor.

3 NİSAN'DA VİZYONA GİRECEK

Bu arada bir süredir sağlık sorunları yaşayan ve film için sakal bırakan Mehmet Ali Erbil de sürpriz bir karakteri canlandırıyor. Komedi ve duygusallığı bir araya getiren "Hababam Sınıfı Yaz Oyunları" 3 Nisan'da vizyona girecek.

FİLMİN KONUSU

"Kıbrıs'ta her yıl düzenlenen liseler arası geleneksel yaz oyunlarına Özel Çamlıca Lisesi de katılma hakkı kazanır. Okulun sahibi 'Pinti Lütfullah' bu yarışma için fen bölümünden dört öğrenci seçer. Hababam boş durmaz ve bu dört öğrencinin yerine 'Yakışıklı', 'Racon', 'Format' ve 'Dede', yarışmaya gitmek için Kıbrıs uçağına biner. Yarışmayı önemsemeyen ve tek amaçları güzel bir tatil yapmak olan 'Hababam' için bu yarışma unutulmaz bir maceraya dönüşür."


Altan Erkekli, Rıfat Ilgaz, Kıbrıs, Magazin, Güncel

Kaynak: AA


HABER YORUMLARI (6)
ADINIZI YAZIN:insan ne oldum değil, , , ne olacağım demeli, , , , imtihan dünyası, , , , , , , , , , ,
HACI EMMİ:Neye dönmüş bu? Hayat işte. . .
SERDAR:AH ALMAYIN BU HAYATTA AH ALDINMI YANDIN DEMEKTİR SONUN BU ŞAHIS GİBİ OLUR NE VURDULAR BE AMA ŞİMDİ AH AH VAH VAH
DENİZ SAYNUR..:ibrahim Tatlises M.Ali hep gördüğüm de aklıma gelir neydi ne oldular en büyük örnektir bu ikisi çok ah vardır bunların üstünde kadınları n ahi helekı ibrahim Tatlises ne oldum delisi oldu kendi kendi ni maf etti o muhteşem ses gelmez bidaha yani diyeceğim şudur ki kimsenin ahı kimsede kalmaz efendim..
.......:Derya bacağından Asena bacağından vuruldu. Etme bulma dünyası mi diyeceğiz. Her insan bir şekilde ölüyor. Kalpten, kanserden, trafik kazasından. Hep birine birsey yaptı da öldü mu diyeceğiz.
REF:Hayatlarını en güzel şekilde yaşadı ben ömrümö boyunca onların bir haftası kadar güzel hayat yaşamadım eylenmedim ömrüm bitiyor admlar her günü bayram gibi gecti yaşlandılar biri vuruldu biri rahatdsızlandı benimde sonunda bir hastalıkta gideceğim kesin herksin oldugu gibi bence hep cboş yapıyorsunuz eve ah aldı yanlışlar yaptı ama melekte olsa v sonunda bir hastalıkla cekip fidecek bu dünyadan
19.01.2020 16:16:21