Haber, Son Dakika, Haberler

"Hababam Sınıfı: Yaz Oyunları"nın ilk tanıtımı yayınlandı! Mehmet Ali Erbil sürprizi sevindirdi

Rıfat Ilgaz'ın aynı adlı eserinden sinemaya uyarlanan "Hababam Sınıfı"nın yeni filminin ilk tanıtımı yayınlandı. Filmde rol alan ve bir süredir sağlık sorunlarıyla zor günler geçiren şovmen Mehmet Ali Erbil'in tanıtımda olması izleyenleri mutlu etti.

18.01.2020 13:01 | Son Güncelleme: 18.01.2020 17:09

Rıfat Ilgaz'ın aynı adlı eserinden sinemaya uyarlanan "Hababam Sınıfı"nın yeni filminin ilk tanıtımı yayınlandı.
"Hababam Sınıfı Yaz Oyunları", geçen yıl "Hababam Sınıfı Yeniden" ismiyle serinin ilk filmini sinemaseverlerle buluşturan Hann'ın yapımcılığında Kıbrıs 'ta çekildi.

ÇEKİMLER BEŞ HAFTADA TAMAMLANDI

Senaryosu 13 Punto tarafından kaleme alınan, yönetmenliğini Doğa Can Anafarta'nın üstlendiği filmin çekimleri 5 haftada tamamlandı.

'Hababam Sınıfı : Yaz Oyunları'nın ilk tanıtımı yayınlandı! Mehmet Ali Erbil sürprizi sevindirdi

KADROSUNDA GÜÇLÜ İSİMLER VAR

"Hababam Sınıfı Yaz Oyunları"nın kadrosunda Altan Erkekli, Toygan Avanoğlu, Yusuf Çim, Fırat Albayram, Hakan Meriçliler, Giray Altınok, Deniz Akkaya, Öykü Çelik, Chloe Loughnan, Mert Denizmen, Reyhan Ulu Ekinci, Doğan Akdoğan, Baran Bayraktar yer alıyor.

'Hababam Sınıfı : Yaz Oyunları'nın ilk tanıtımı yayınlandı! Mehmet Ali Erbil sürprizi sevindirdi

3 NİSAN'DA VİZYONA GİRECEK

Bu arada bir süredir sağlık sorunları yaşayan ve film için sakal bırakan Mehmet Ali Erbil de sürpriz bir karakteri canlandırıyor. Komedi ve duygusallığı bir araya getiren "Hababam Sınıfı Yaz Oyunları" 3 Nisan'da vizyona girecek.

'Hababam Sınıfı : Yaz Oyunları'nın ilk tanıtımı yayınlandı! Mehmet Ali Erbil sürprizi sevindirdi

FİLMİN KONUSU

"Kıbrıs'ta her yıl düzenlenen liseler arası geleneksel yaz oyunlarına Özel Çamlıca Lisesi de katılma hakkı kazanır. Okulun sahibi 'Pinti Lütfullah' bu yarışma için fen bölümünden dört öğrenci seçer. Hababam boş durmaz ve bu dört öğrencinin yerine 'Yakışıklı', 'Racon', 'Format' ve 'Dede', yarışmaya gitmek için Kıbrıs uçağına biner. Yarışmayı önemsemeyen ve tek amaçları güzel bir tatil yapmak olan 'Hababam' için bu yarışma unutulmaz bir maceraya dönüşür."

’Hababam Sınıfı: Yaz Oyunları’nın ilk tanıtımı yayınlandı! Mehmet Ali Erbil sürprizi sevindirdi

Kaynak: AA

Abone Ol
Google'da Takip Et
Paylaş
Facebook'ta Paylaş!
Twitter'da Paylaş!
Whatsapp'da Paylaş!
Haberler ›› Magazin ››'Hababam Sınıfı: Yaz Oyunları'nın ilk tanıtımı yayınlandı! Mehmet Ali Erbil sürprizi sevindirdi - Magazin
Yorumlar