18.05.2016 17:26

Hadi Kutlu Lisesinden Yıl Sonu Sergisi ve Kermes

Hadi Kutlu Lisesinden Yıl Sonu Sergisi ve Kermes

Viranşehir’de Hadi Kutlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi geleneksel hale getirdiği yıl sonu sergisi ve kermesi bu yılda düzenledi.

Viranşehir 'de Hadi Kutlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi geleneksel hale getirdiği yıl sonu sergisi ve kermesi bu yılda düzenledi.

İlçenin Yenişehir Mahallesindeki Okul yerleşkesinde düzenlenen sergi ve kermes açılışına, İlçe Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürü Haşim Yıldız , İlçe Milli Eğitim Şube Müdürler Nedim Özakan, Mehmet Yaman , Şehmuz Hare, Osman Arpağ, Ömer Çevik , Okul Müdürü Sedat Gören, Kaymakamlık Basın Büro Sorumlusu Fethi Üncal, İlçe Nüfus Müdürü Faysal Turan, Halk Eğitim Merkezi Müdürü Mahmut Turgut , SYDV Müdürü Mehmet Öz bilek, Gençlik Merkezi Müdürü Çetin Gören, kurum amirleri, öğretmen, öğrenci ve vatandaşlar katıldı. Yıl sonu sergisine vatandaşlar yoğun ilgi gösterirken, özellikle öğrenciler tarafından hazırlamış olan Mevlana Türbesi, Çanakkale Şehitliği , İçeceklerdeki Şeker Oranı, Dilek Ağacı, Otantik Bahçe ile el emeği göz nuru çalışmaları davetliler tarafından büyük beğeni gördü. Sergi açılışında davetlilerle yakından ilgilenen Müdür Gören, davetlilere katılımları nedeniyle teşekkür etti. Yıl sonu sergisini geleneksel hale getirip bu yılda açtıklarını belirten Gören, amaçlarının öğrencilerin kişisel gelişimlerini ve hayal dünyalarının gelişmesine katkı sağlamak olduğunu söyledi.

Gün boyu açık kalacak olan kermesten elde edilecek gelirin fakir ve ihtiyaç sahibi ailelere verileceği bildirildi. - ŞANLIURFA
Kaynak: İHA
Ömer Çevik , Haşim Yıldız , Yenişehir , Viranşehir , Yerel