Haftanın maçları nefes kesecek! Süper Lig'de Beşiktaş'ın konuğu Başakşehir...

Türkiye Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre profesyonel liglerde haftanın müsabaka programı şu şekilde: - Süper LigBugün: 20.

20.09.2019 10:15Haftanın maçları nefes kesecek! Süper Lig'de Beşiktaş'ın konuğu Başakşehir...
Türkiye Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre profesyonel liglerde haftanın müsabaka programı şu şekilde:

- Süper Lig

Bugün:

20.30 Göztepe-Konyaspor (Bornova Aziz Kocaoğlu)

Yarın:

15.00 Kasımpaşa-Antalyaspor (Recep Tayyip Erdoğan)

17.30 İstikbal Mobilya Kayserispor-Yukatel Denizlispor (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

20.00 Fenerbahçe-MKE Ankaragücü (Ülker)

22 Eylül Pazar:

14.00 Çaykur Rizespor-Gazişehir Gaziantep (Çaykur Didi)

16.30 Gençlerbirliği-Aytemiz Alanyaspor (Eryaman)

19.00 BtcTurk Yeni Malatyaspor-Galatasaray (Yeni Malatya)

23 Eylül Pazartesi:

20.00 Demir Grup Sivasspor-Trabzonspor (Yeni 4 Eylül)

20.00 Beşiktaş-Medipol Başakşehir (Vodafone Park)

- TFF 1. Lig

Bugün:

19.00 İstanbulspor-Balıkesirspor (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)

19.00 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Adanaspor (Erzurum Kazım Karabekir)

Yarın:

14.00 Ümraniyespor-Boluspor (Ümraniye Belediyesi Şehir)

16.30 Osmanlıspor-Altıordu (Osmanlı)

16.30 Altay-Keçiörengücü (İzmir Atatürk)

19.00 Adana Demirspor-Bursaspor (Adana 5 Ocak Fatih Terim)

22 Eylül Pazar:

14.00 Giresunspor-Fatih Karagümrük (Giresun Atatürk)

16.30 Eskişehirspor-Ekol Göz Menemenspor (Yeni Eskişehir)

19.00 Akhisarspor-Hatayspor (Spor Toto Akhisar)

- TFF 2. Lig

Kırmızı Grup

Yarın:

15.30 Niğde Anadolu-Kastamonuspor 1966 (Niğde 5 Şubat)

15.30 Kırşehir Belediyespor-Birevim Elazığspor (Kırşehir Ahi)

16.00 Tuzlaspor-Sakaryaspor (Tuzla Belediye)

16.00 Bandırmaspor-Bayburt İl Özel İdare (Bandırma 17 Eylül)

16.00 Uşakspor-Ankara Demirspor (Uşak 1 Eylül)

16.00 Bodrum Belediyesi Bodrumspor-Vanspor (Bodrum İlçe)

16.00 Ergen Velimeşespor-Sivas Belediyespor (Ergene Velimeşe)

19.00 Kardemir Karabükspor-Eyüpspor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

19.00 Kahramanmaraşspor-Etimesgut Belediyespor (Kahramanmaraş 12 Şubat)

Beyaz Grup

Yarın:

15.00 Gümüşhanespor-Pendikspor (Gümüşhane Yenişehir)

15.00 Hekimoğlu Trabzon-Amed Sportif Faaliyetler (Vakfıkebir İlçe)

15.30 Zonguldak Kömürspor-İnegölspor (Karaelmas Kemal Köksal)

15.30 Hacettepe-Kırklarelispor (Etimesgut Belediyesi Atatürk)

15.30 1922 Konyaspor-Başkent Akademi (Selçuk Üniversitesi 15 Temmuz)

16.00 Sarıyer-Afjet Afyonspor (Yusuf Ziya Öniş)

16.00 Sancaktepe-Yeni Çorumspor (15 Temmuz)

18.00 Şanlıurfaspor-Manisa (Şanlıurfa GAP)

19.00 Yılport Samsunspor-Tarsus İdmanyurdu (Samsun Yeni 19 Mayıs)

- TFF 3. Lig

1. Grup

Yarın:

15.00 Manisaspor-Karbel Karaköprü Belediyespor (Manisa 19 Mayıs)

15.00 Anagold 24Erzincanspor-Ci Group Buca (Mustakil Atletizm Pisti Sahası)

15.00 Artvin Hopaspor-Tokatspor (Hopa İlçe)

15.00 Yomraspor-Yeni Orduspor (Yomra İlçe)

15.30 68 Aksaray Belediyespor-Silivrispor (Dağılgan)

15.30 Erzinspor-Düzcespor (Şehit Muhammet Oğuz Kılınç)

16.00 Şile Yıldızspor-Çankaya (Şile)

16.00 Kızılcabölükspor-Sultanbeyli Belediyespor (Kızılcabölük Semt Sahası)

16.00 Çatalcaspor-Serik Belediyespor (Ziya Altınoğlu)

2. Grup

Yarın:

15.00 Ağrı 1970-Cizrespor (Vali Lütfü Yiğenoğlu)

15.00 Elazığ Belediyespor-Fethiyespor (Gençlik Merkezi Sentetik Sahası)

15.00 Fatsa Belediyespor-Büyükçekmece Tepecikspor (Fatsa İlçe)

15.30 Kemerspor 2003-Ofspor (Kemer İlçe)

15.30 Erbaaspor-Karşıyaka (Erbaa İlçe)

16.00 1877 Alemdağspor-Kozanspor (Alemdağ)

16.00 Esenler Erokspor-Belediye Derincespor (Esenler)

19.00 Kocaelispor-Turgutluspor (Kocaeli)

3. Grup

Yarın:

15.00 Pazarspor-Halide Edip Adıvarspor (Pazar İlçe)

15.30 Osmaniyespor-Modafen (Osmaniye 7 Ocak)

15.30 Altındağ Belediyespor-1954 Kelkit Belediyespor (Çubuk İlçe)

16.00 Nazilli Belediyespor-Yozgatspor 1959 (Nazilli İlçe)

16.00 Darıca Gençlerbirliği-Gölcükspor (Darıca İlçe)

16.00 Bayrampaşa-Medical Park Batman Petrolspor (Bayrampaşa Çetin Emeç)

16.00 Karacabey Belediyespor-Nevşehir Belediyespor (M. Fehmi Gerçeker)

16.00 Somaspor-Muğlaspor (Soma Atatürk)

19.00 Diyarbekirspor-Malatya Yeşilyurt Belediyespor (Diyarbakır)


Türkiye Futbol Federasyonu, Başakşehir, Beşiktaş, Spor

Kaynak: Hürriyet

19.10.2019 05:19:59