Hakan Balta ve ailesi Türkiye'ye dönme kararı aldı: Ülkeme can feda

Galatasaray'ın eski futbolcu Hakan Balta ve eşi Derya Balta çocukları Çağrı'nın Bayer Leverkusen'in alt yapısına gitmesi sebebiyle Almanya'ya taşınmıştı. Derya Balta, Türkiye'ye dönme kararı aldıklarını, "Vatanımız, insanımız, evimiz, Galatasaray'ımız… Ezan sesimiz… Burnumuzda tüttü..Benim insanıma, ülkeme can feda… " sözleriyle açıkladı.

10.10.2019 12:17

Galatasaraylı eski futbolcu Hakan Balta ile eşi Derya Balta oğulları Çağrı'nın, Bayer Münih'in alt yapısına transfer olması nedeniyle 2.5 ay önce Almanya'ya yerleşmişti. Dönme kararı alan çiftin kararını Derya Balta açıkladı:

"BENİM İNSANIMA, ÜLKEME CAN FEDA"

"Soranlara yapamadılar döndüler dersiniz! Evet, yapamadık dönme kararı aldık. Bu kararı alırken de hiç zorlanmadık… Vatanımız, insanımız, evimiz, Galatasaray'ımız… Ezan sesimiz… Burnumuzda tüttü..Benim insanıma, ülkeme can feda… Kendimizi hiç ait olmadığımız bir ülkeye ait hissettirmeye çalıştık. Çocuklarımız robot sisteminde büyümeyecek. Yuvaya dönüş için heyecanlıyız. Canım vatanım." diyerek duygularını ifade etti.

Hakan Balta ve ailesi Türkiye'ye dönme kararı aldı: Ülkeme can feda

Hakan Balta, Almanya, Spor


YORUMLAR (22)
HAKAN ŞAHİNER:ssenin canını yeyim güzel kardeşim
ABC:Bu aralar ezan, namaz, dua revaçta, bugün cuma, Hergün 5 vakit namaz var ama cumayı bile lütfedip gelmeyenleri bekliyoruz. Öyle cep tel. paylaşmak olmaz. erkek ol attığın mesajın arkasında dur gel camiye.
KARPUZCU:Damarını kezsen kesin sarı kırmızı akar
UZAYADA FIRRRLATSAK BUNDAN Bİ SAP CIKMAZ:GS AKILLI Bi OKADARDA HAKLI CIKTIKi ZAMANINDA BU BALTTAYI SAPSSIZ SUTLADI
GEMLİK:Aga ben de bunu anlamıyorum. Ezan sesi duymak güzel ama madem seviyorsun niye gidiyorsun hadi dönüyorsun bunu neden paylaşma gereği duyuyorsun ki Allah bilsin yeter. Hadi bunları da geçtim e eşinin namahrem olan her yerini servis ediyorsun. Peki nerede Allah emri?
.......................:HELAL OLSUN KARDEŞİM BÜTÜN VATANSIZLARA ÖRNEK BİR DAVRANIŞ TEBRİKLERR
ZİYAA:Çok ahlaklı ve efendi bir futbolcuydu.
ZAZA MAHMUT:paralar suyunu çekince ülkeme can feda . . . . desene burda yapacak işlerim var diye
HAKAN:çocuğu beğenmediler sizdede Para bitti nolacak burda bi yerde yorumculuk yabar yolumuzu buluruz dediniz geldiniz bırakın şimdi vatan millet edebiyatını
KAAN:bizde yedik gs alt yapısında torpille oynatacam demiyorda vatan millet edebiyatı yapıyor utanmazlar
Tüm 22 yorumu okumak için tıklayın
19.10.2019 15:23:16