Halit Ergenç Ekrana Geri Dönüyor! Yeni Partneri de Belli Oldu

"Muhteşem Yüzyıl"dan sonra ekrandan uzak kalan Halit Ergenç, yeni bir dönem dizisiyle izleyici karşısına çıkacak. Ünlü oyuncuya yeni dizisinde Cansu Dere eşlik edecek.

21.01.2016 10:17 | Son Güncelleme: 21.01.2016 10:20

Halit Ergenç, yeni bir dönem dizisiyle ekrana dönecek. "Muhteşem Yüzyıl" adlı tarihi dizide Kanuni Sultan Süleyman karakterine hayat veren oyuncu, yeni projesi için hazırlıklara devam ediyor. Uzun bir süre ekrandan uzak kalan Ergenç, bir ay önce O3 Productions şirketiyle sözleşmesini yenilemişti. Aylar süren çalışmalar sonucunda Ergenç'in rol alacağı dizinin senaryosu yazılmaya başlandı. Senaryo yazma süreci kapsamında Ergenç'in de fikri alındı.

ÜÇÜNCÜ KEZ BİRLİKTE

Yine bir dönem dizisinde başrol oynayacak Ergenç'in partnerinin ise Cansu Dere olacak. Yapım şirketi konuyla ilgili "Önceliğimiz senaryonun son halini Halit Ergenç'in beğenmesi. Ergenç'le birlikte rol alacak kadın oyuncuya en son onay verilecek" açıklamasını yaptı. 2009 yılında "Acı Aşk" adlı filmde birlikte başrolü paylaşan Cansu Dere ve Halit Ergenç, "Muhteşem Yüzyıl"da da beraber rol almıştı. Dere, Kanuni rolüne hayat veren Ergenç'in cariyesi olarak izleyici karşısına geçmişti. Dere ve Ergenç, bu projeyle üçüncü kez birlikte rol alacak.

Kaynak: Hürriyet


Halit Ergenç Ekrana Geri Dönüyor! Yeni Partneri de Belli Oldu

Kanuni Sultan Süleyman, Muhteşem Yüzyıl, Halit Ergenç, Cansu Dere, Magazin


HABER YORUMLARI
24.01.2020 16:28:56