Halit Ergenç'in Oy Pusulasında 'Farklı Damga' Krizi

Ünlü oyuncular Halit Ergenç ve Bergüzar Korel çifti Etiler'de oy kullandı. Ergenç'in, kabine girerken oy pusulasında bir damga fark etmesi kısa süreli krize yol açtı.

01.11.2015 11:54 | Son Güncelleme: 01.11.2015 12:45Halit Ergenç'in Oy Pusulasında 'Farklı Damga' Krizi

Ünlü oyuncular Halit Ergenç ve Bergüzar Korel çifti Etiler Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nde oy kullandı. Ergenç'in, kabine girerken oy pusulasında bir damga fark etmesi kısa süreli bir krize yol açtı.

KISA SÜRE BEKLEDİLER

Ünlü oyuncu Halit Ergenç oyunu kullanmak için oyuncu eşi Bergüzar Korel ile birlikte Etiler Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'ne geldi. Kısa bir süre sıra bekleyen çift daha sonra oyunu kullandı.

DAMGA KRİZİ

Oy pusulasını aldıktan sonra kabine giren Ergenç kısa süre sonra geri çıkarak oy pusulasının değiştirilmesini istedi. Kısa süreli bir krize yol açan pusulasında farklı bir damgadan ötürü Ergenç'in oy pusulası değiştirildi. Oy pusulası değiştirilen Ergenç daha sonra tekrar kabine girerek oyunu kullandı.

"ÜLKEMİZ İÇİN HAYIRLI OLSUN"

Oyunu kullanan Halit Ergenç "Ülkemiz için hayırlı olsun. İnşallah hayırlı olur. Neyse halkın iradesi o çıkacaktır" dedi. Basın mensuplarının oy pusulasını değiştirmesine ilişkin soru üzerine Ergenç "Oy pusulasında bir damga izi gibi bir şey vardı. Dolayısıyla değiştirmek istedim" diye konuştu.

"GÖREVİMİZİ YAPTIK"

Ergenç'in eşi Bergüzar Korel ise "Görevimizi yaptık, oyumuzu kullandık. Herkes oyunu kullansın" şeklinde konuştu. Öte yandan Oyuncu İlker Aksın da, Korel ve Ergenç çiftiyle aynı okulda oyunu kullandı.


Bergüzar Korel, Halit Ergenç, Magazin, Politika, Güncel

Kaynak: İHA

HABER YORUMLARI
28.01.2020 15:42:34