Halit Ergenç Son Kararını Verdi

Oynadığı her dizi reyting rekorları kıran Halit Ergenç, kod adı "Vatan Haini" olan "İzmir 1918" isimli dizide vatansever bir kahraman rolünü oynamayı kabul etti.

15.04.2016 10:35 | Son Güncelleme: 15.04.2016 11:04Halit Ergenç Son Kararını Verdi

Muhteşem Yüzyıl'ın ardından hangi dizide rol alacağı merak konusu olan Halit Ergenç, kararını verdi. Usta oyuncuya 2 yıldır onlarca dizi teklifi gitmişti. Projeleri tek tek titizlikle inceleyen Halit Ergenç, sonunda yeni bir dizi için imzayı atmaya karar verdi.

BÜTÜN ŞARTLARDA ANLAŞTILAR

Uçankuş TV'nin "İki Kadın Arasında" programının haberine göre; 03 Prodüksiyon ve Halit Ergenç bütün şartlarda anlaştı. İmzalar pazartesi günü atılıyor. Sevilen oyuncu, kod adı "Vatan Haini" olan "İzmir 1918" isimli dizide vatansever bir kahraman rolünü oynamayı kabul etti.

PARTNERİ NURGÜL MÜ?

Yine bir dönem dizisinde oynayacak olan Halit Ergenç, "Muhteşem Yüzyıl"ın yönetmenleri Yağmur Durul Taylan ve yapım yönetmeni Nermin Eroğlu'yla çalışacak. Senaryoyu Nuran Evren Şit yazıyor. Türk Arap ortak yapımı dizinin çekimleri İzmit'teki "Filinta" dizisinin de çekildiği platoda yapılacak. Partnerinin kim olacağı merak konusu olan Halit Ergenç'le başrolü paylaşması için görüşme yapılan isimler arasında Nurgül Yeşilçay'ın da olduğu öğrenildi.


Muhteşem Yüzyıl, Halit Ergenç, Magazin

Kaynak: İHA

HABER YORUMLARI
20.01.2020 19:06:40