Halit Ergenç ve Bergüzar Korel Çifti Rekor Fiyata Buluştu

Bergüzar Korel, Halit Ergenç çiftinin birlikte oynayacağı dizide; Ergenç haftalık 140 bin lira, Korel ise 80 bin lira alacak. Ünlü çiftin aylık kazancı 880 bin, yıllık servetleri ise 8 milyon TL'yi bulacak.

18.06.2016 15:47 | Son Güncelleme: 18.06.2016 16:49

Televizyon dünyasının gözde çifti Bergüzar Korel ile Halit Ergenç, önümüzdeki sezon tarihi bir servetin sahibi olacak...

TARİHİ BİR DİZİ OLACAK

Takvim Gazetesi'nde yer alan habere göre; 'Muhteşem Yüzyıl'dan sonra hiçbir projede yer almayan Ergenç, yine tarihi bir diziyle ekrana dönecek. Başarılı oyuncunun dizideki eşini ise gerçek hayattaki eşi Bergüzar Korel canlandıracak. Son olarak ATV'nin fenomen dizisi 'Karadayı' ile ekrana gelen Korel, 10 yıl sonra eşiyle yine aynı projede olacak. İkilinin kazançları ise dudak uçuklatacak cinsten.

AYLIK KAZANÇLARI 880 BİN LİRAYI BULACAK

Halit Ergenç, bölüm başına 140 bin, Bergüzar Korel ise 80 bin lira alacak. Ünlü çiftin aylık kazancı 880 bin lirayı bulacak. Dizi önümüzdeki sezon tutar ve hazirana kadar devam ederse Bergüzar Korel ve Halit Ergenç, 9 ayda 8 trilyonun sahibi olacak.

EŞİNİN OYNAMASI İÇİN BASKI YAPTI

Bu arada Ergenç'le aynı dizide rol alması için ilk başta Nurgül Yeşilçay ve Songül Öden düşünüldü. Dedikodulara göre Ergenç, rol arkadaşının eşi Bergüzar Korel olması yönünde yapımcıya baskı yaptı. Ancak Halit Ergenç, "Benim böyle bir talebim yok" diyerek iddiaları yalanladı.

Halit Ergenç ve Bergüzar Korel Çifti Rekor Fiyata Buluştu

Bergüzar Korel, Halit Ergenç, Magazin


HABER YORUMLARI
24.01.2020 02:39:39