17 Mart 2019, 16:23

Haluk Levent'ten Çarpıcı Atatürk Paylaşımı!

Türk rock müziğinin usta isimlerinden Haluk Levent, Mustafa Kemal Atatürk'ü Çanakkale Zaferi'nin dışında tutmak isteyenlere çarpıcı bir mesajla gönderme yaptı.

Yaptığı yardımlarla gönüllerde taht kuran sanatçı Haluk Levent, Mustafa Kemal Atatürk'ü Çanakkale Zaferi'nin dışında tutmak isteyenlere çarpıcı bir mesaj yolladı.

KLİBİ BÜYÜK İLGİ GÖRMÜŞTÜ

AHBAP'ın kurucusu Haluk Levent, Çanakkale Zaferi'nin yıldönümüne yaklaşırken çarpıcı bir mesaj paylaştı. Levent, iki yıl önce bugün İzmir Marşı'nı seslendirmiş ve klibi de sosyal medya hesabından paylaşmıştı. Levent'in dedesi Diyap Bey'e ithaf ettiği marşı, büyük ilgi görmüştü. Çanakkale Zaferi'nin kahramanlarını anan Levent, iki yıl sonra yine çarpıcı bir mesaj paylaştı.

"O BAŞKA CEPHEDEYDİ"

Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ü Çanakkale Zaferi'nin dışında tutmak isteyenlere seslenen Levent, şöyle yazdı: Atatürk'ü Çanakkale dışında tutmak isteyenlere mesajım var. Diyap Dedemin babama söylediği. 'Yok, O başka cephedeydi O'nu görmedik Nuri Conker'i gördük. Ama O'nu hepimiz tanıyorduk O bir efsaneydi yanımızda hissediyorduk!"

Çanakkale Zaferi, Haluk Levent, Mustafa Kemal Atatürk, Magazin


YORUMLAR (60)
*****: DEDELERİNİZ, NİNELERİNİZ KANIYLA, CANIYLA, OLMAYAN MALIYLA ATATÜRKÜN PEŞİNDE CUMHURİYETİ KURDU. 3-4 GÖBEK SONRA TORUNLARINIZ SİZİ UNUTMUŞ OLACAK ANCAK ATATÜRKÜ BİLECEK VE SEVECEK.KURDUĞU CUMHURİYETTE HÜR YAŞAYACAK. ALLAH GANİ GANİ RAHMET ETSİN.
UFUK: helal olsun Haluk bey çarpıtmadan gerçekleri söylüyor
ERTAN: atatürk Müslüman kanı döktüler bir caniydi
  • HÜSEYİN : biraz mantığını çalıştır halkının %90küsürü müslüman olan bi millette. Müslümanlar katledildi diyosun. bunu hangi devlet hangi lider gizleyebilir kendine bi sor bu soruları. kulaktan duyma bilgilerle geçirme hayatını
  • MANAS : YA GİT OKSİJEN AL :)))))))))))))))))))))))))
Tüm 60 yorumu okumak için tıklayın