Hamdi Alkan'ın kızı, Instagram hesabından cesur mini elbiseli pozlarını paylaştı

Verdiği cesur pozlarla adından söz ettiren Hamdi Alkan'ın oyuncu kızı Zeynep Alkan, bu sefer de Instagram hesabından mini elbisesiyle verdiği pozlarını paylaştı.

15.02.2020 13:17 | Son Güncelleme: 15.02.2020 13:28

Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlar ve dikkat çeken tavırlarıyla adından söz ettiren Hamdi Alkan'ın kızı Zeynep Alkan'ın göğüs dekolteli mini elbiseli pozlarına beğeni yağdı.

CAM KENARINDA CESUR POZLAR VERDİ

Eğitimine yurt dışında devam eden ve geçtiğimiz aylarda sinema filmi Kırk Yalan'da rol alan Zeynep Alkan, hesabından yaptığı paylaşımlarla adından söz ettirmeye devam ediyor. Geçtiğimiz gün sırt dekolteli elbisesiyle poz veren Alkan, bu sefer de göğüs dekolteli mini elbisesiyle cam kenarında poz verdi.

İÇ ÇAMAŞIRINI GÖSTERMİŞTİ

Instagram hesabında 538 bin takipçisi bulunan 21 yaşındaki güzel oyuncu, Youtube'da katıldığı "Doğruluk mu Cesaret mi" programında gelen "İç çamaşırın ne renk?" sorusunu, ayağa kalkıp iç çamaşırını göstermişti.

ZEYNEP ALKAN KİMDİR?

Zeynep Alkan, 26 Mayıs 1998 tarihinde İstanbul'da dünyaya geldi. Aslen Hataylı olan Zeynep, Hamdi Alkan ve Canan Hoşgör'ün kızıdır. Zeynep'in Ayşe adında bir kız kardeşi bulunuyor. 12 yaşındayken bazı tiyatro oyunlarında rol alan Zeynep Alkan, 2 yıl Kadıköy Devlet Konservatuarında yarı zamanlı viyola eğitimi aldı. Alkan hayatına eğitimi tamamlamak için gittiği yurt dışında geçiriyor.

Hamdi Alkan'ın kızı, Instagram hesabından cesur mini elbiseli pozlarını paylaştı

Zeynep Alkan, Hamdi Alkan, Instagram, Magazin


HABER YORUMLARI (46)
EYLEM GENÇOĞLU:Bence olmamış ha erkekler beğenirmi beğenir açık çünkü kapalı bir bayan olsa beğenmezler orası ayrı ama evlenirken kapalı olanı seçmeye çalışırlar
FATMA KAYABAGCI:Yazık böyle insanları gördükçe nefret etmeye başladım para için soyunan bir kesim var artık ya şaka gibi bunda birazda magazinin sucu var açık birini görünce Sosyal medyayı salladı diyo kapalı bir bayan koyup neden güzellegiyle sosyal medya yı salladı denmiyor dimi ... bu kız makyajda yapsa badana gibi boyansada güzel değil böylesine alkış tutan insanlar var en yazıkki
ATILLA TÜRK:yazik cok yazik soyunarak söhret olmaya calisan sözüm ona dikkat cekmeye calisan bu kizlarin sonu hic iyi olmuyor maalesef kim icin ne icin soyunuyorsunki kime neyini göstermeye calisoyrsun kendini ifade etmek icin soyunmak zorundami hissediyorsun yoksa medyatik olmak ugruna bu rezilligi yapiyorsunuz sadece sewn degil senin gibi bir sürü var piyasada kendin gibi ol knedin ol
ŞÎÎRLE KONUŞAN GENÇ:Bu kız çok güzel, ateşli ve sexy ama ben yinede gizemli Sakaryalı hatunu tercih ediyorum. Çünkü onu hayallerimde bambaşka hissediyorum :)
FIRTINA:Acaba satlıkmı bilen varmı ?
GUL:allah sonumuzu hayir etsin.imandan uzaklasiyor milet.su hale bak heryeri acik utanma arlanma yok cusss
MAHMUT ÖZGİL:Dunyaanin civisi cikmis gercekten...
ADINIZI YAZIN:COK KOMİKSİNİZ BUMU GÜZEL
OY FARFARA BALVİN:ben daha gözelim aşko
NECO:Çukurovalı, :)))))))))))
Tüm 46 yorumu okumak için tıklayın
26.02.2020 08:05:13