11 Eylül 2018, 18:35

Tecrübeli Teknik Direktör Hamza Hamzaoğlu: Hiçbir Kulüple Görüşmem Olmadı

Tecrübeli Teknik Direktör Hamza Hamzaoğlu: Hiçbir Kulüple Görüşmem Olmadı

Çaykur Rizespor'la görüştüğü iddia edilen tecrübeli Teknik Direktör Hamza Hamzaoğlu, "Herhangi bir takımla görüşmem olmadı." dedi.

İbrahim Üzülmez'le yollarını ayırma kararı alan Çaykur Rizespor'un Teknik Direktör Hamza Hamzaoğlu'nu takımın başına getireceği ileri sürülmüştü.

"ÇAYKUR RİZESPOR'DAN TEKLİF ALMADIM"

Konuyla ilgili açıklamada bulunan tecrübeli teknik adam, "Çaykur Rizespor'dan teklif almadım. Herhangi bir takımla görüşmem yok" dedi.

Gelecekle ilgili planları arasında Avrupa'da bir takımı çalıştırmak olduğunu ifade eden 48 yaşındaki hoca, "Avrupa'da bir Türk antrenörünün bir şeyler yapabileceğine inanıyorum. Oradaki futbol kültürünü görüp oyuncu portföyümü genişletmek istiyorum" şeklinde konuştu.

"A MİLLİ TAKIMI ÇOK BEĞENDİM"

"A Milli Takım'ı İsveç karşısında nasıl buldunuz" sorusuna Hamzaoğlu şu yanıtı verdi: "Çok beğendim. İkinci yarının son bölümlerinde çok iyiydiler. Lucescu'yu tebrik ediyorum. Kendisini de destekliyorum. Takıma biraz zaman tanımak lazım. Birbirlerine alışınca daha iyi olacak. Biraz sabredelim."

"YABANCI KURALI SERBEST OLSUN"

Hamzaoğlu tartışılan yabancı kuralı hakkında ise "Yabancı kuralı serbest olsun. Ama serbest bıraksak da Türk futbolcuları göremeyeceğiz. Sorun şu; bütçemiz, ihtiyacımız ne kadar? Biz rakamlara takıldık, gidiyoruz. Sorun tamamen bizim düşünce yapımızda. İlla birisinin bize sınır mı çizmesi lazım?" şeklinde görüş belirtti.

Rizespor,Çaykur Rizespor,Hamza Hamzaoğlu
Kaynak: Skorer


YORUMLAR