Hande Erçel, annesiyle ilgili duygusal mesajıyla yürek sızlattı!

Ünlü oyuncu Hande Erçel, geçtiğimiz Ocak ayında annesi Aylin Erçel'i kaybetmişti. Erçel, Instagram hesabından annesiyle ilgili duygusal bir mesaj yayınlayarak, "Hayatı senin gibi yaşamaya başlamak dönüşümüm oldu. Öyle sınırsız, sevgiyle kucaklayarak. Sınırlarımı zorlayıp deneyimleme cesaretini senden öğrendim." dedi.

29.07.2019 00:53 | Son Güncelleme: 29.07.2019 00:57

Ünlü oyuncu Hande Erçel, geçtiğimiz Ocak ayında annesi Aylin Erçel'i kaybetmişti. Erçel, hesabından annesiyle ilgili duygusal bir paylaşım gerçekleştirdi.

"SONSUZLUK DENİZİNDE YÜZERKEN EŞLİK EDİYORUM"

Hande Erçel'in duygusal paylaşımı kısa sürede 900 binden fazla beğeni aldı. Ünlü oyuncu paylaşımında "Hayatı senin gibi yaşamaya başlamak dönüşümüm oldu. Öyle sınırsız, sevgiyle kucaklayarak. Sınırlarımı zorlayıp deneyimleme cesaretini senden öğrendim. Kazançlarıma şükrediyorum, seni öğreniyorum, yaşamamı istediğin hayatı yaşıyorum. Birlikte yapmayı hayal ettiğimiz ne kaldıysa geriye, sen sonsuzluk denizinde yüzerken ben de sana buradan eşlik ediyorum.. Ruhundan bir parça olarak bu evren de olabildiğim kadar varım annecim.. Mehmet'ten bize özel bu fotoğraf teşekkür ederim" ifadelerini kullandı.

Hande Erçel, annesiyle ilgili duygusal mesajıyla yürek sızlattı!

Hande Erçel, Instagram, Magazin


HABER YORUMLARI
22.11.2019 15:33:48